Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér haj? Milyen festék?

Fehér haj? Milyen festék?

Figyelt kérdés

Érdekelne a fodrászok mivel érik el a fehér hajszínt?

Tudom hogy szőkíteni kell és utána festik de milyen fajta hajfestékkel?

Mondjuk egy világos szőke (már szőkített és festett) hajat hány %-os oxival kell még leszivatni?

Akinek volt már ilyen hajszíne, vagy egy fodrász,vagy tapasztalat alapján szeretnék választ kapni.

Előre is köszönöm!


("Ne csináld roncsolni fogja a hajad nagyon" "Tönkremegy a hajad" jellegű hozzászólásokat kérlek titeket mellőzzük, tisztában vagyok vele, így sem egészséges DE! Egyszer élünk és nem is olyan sokáig szóval szeretnék kipróbálni és kérlek segítsetek nekem ebben az őrültségben:) )



2019. okt. 24. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Ha privátban küldesz képet+hogy milyet szeretnél, segítek szívesen:)
2019. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fehér színezővel lehet teljesen fehéret elérni. Az alap, szőkített is közel kell legyen a fehérhez. Ha elég világos, csak kissé sárgás a hajad akkor egy 6os oxi meg szőkitőpor elég kell hogy legyen. Utána jöhet a színező. Fodrászkellékesben is segítenek ha rákérdezel mit használj.
2019. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!