Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, nektek mennyire jön be...

Fiúk, nektek mennyire jön be a csajon a műszempilla? Vagy inkább szempillaspirál?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A spirál még elmegy, ha nem esik túlzásba, a müszempilla viszont undorító!
2019. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy igenyes 1-2D-t ami természetere van csinalva nemhogy a fiúk de a lanyok sem veszik észre (tapasztalat). De a seprűpilla tenyleg borzasztó.
2019. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Műszempilla soha semmilyen körülmények között nem jön be. Úgy ocsmányság, ahogy van. A sprirálozás néha bejön de abból sem kell túlzásba esni.
2019. okt. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem alapbol hosszuak a termeszetes pillaim, igy amikor szempillaspiralrol 1D pillara valtottam, senkinek szinte fel sem tunt. Plane a paromnak nem, azt mondta teljesen olyan, mint mikor spiraloztam, csak picit dusabb. (Es kevesebbet keszulodok reggelente:)

Lanyoknak sem tunt fel. Az 1D nagyon szep izleses, termeszetes hatasu, ha igenyes szakember rakja fel. A 2D is lehet termeszetes. Csak meg kell valogatni a kozmetikust, ne a szomszed jucika rakja fel felaron, mert az garantaltan igenytelen lesz.

2019. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a fiuk a muszempilla hallatan egybol megbotrankoznak, mivel benne van a mu szocska, es ok nem szeretik a mu dolgokat ugyebar....epitett szempillanak is nevezhetjuk, vagy szempillahosszabbitasnak😂

Az 1-2-3d meg tud visszafogott lenni es szep, nagyon feldobja az arcot, nekem pl 2d van es nyilvan nem teljesen termeszetes, de amivel szebbe lehet tenni az arcot, azzal miert ne eljenek a lanyok? Es amugy meg kit erdekel, hogy mit gondolnak a fiuk? En azert csinalom mert NEKEM tetszik, az hogy a fiuknak nem az mar az egyeni problemajuk...lanyok, ne akarjatok mar ennyire a fiuk velemenyetol függeni...

2019. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%

Az a helyzet, hogy úgy tűnik, hogy a lányok általában úgy érzik, hogy a műszempilla az egy pici "trükkös rásegítés", mint amilyen a fiúknál régen a válltömés volt az öltönyben. A valóságban viszont sajnos sokszor inkább olyan röhejesre sikeredik, mint az izmaikat injekciózó "testépítők", mint amilyen ez itt:

[link]

Ő is biztos mutatósnak hiszi a testét, az is lehet, hogy nem a nőknek akar tetszeni, hanem magának, de attól még ugyanúgy röhejes lesz.

A műszempillás nők többségéről én eleve néhány IQ ponttal kevesebbet feltételezek, mintha nem lenne. De másfél centivel meghosszabbított szemceruza vonal is 90%-ban taszító hatást kelt. Ha nektek ez bejön, csináljátok nyugodtan, de számoljatok vele, hogy értelmes pasit nem ezzel fogtok vonzani! Ez az én véleményem.

2019. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem mire fel ez az általánosítás... egy 1d-s szempillát nem is lehet megkülönböztetni a szempillaspiráltól, de lényegtelen. Akkor az intelligens nők nem adhatnak magukra ebben a formában? Nehogy már ez határozza meg az IQ szintemet, mert akkor ezek szerint egy ostoba személy vagyok
2019. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!