Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretnék műszempillát...

Nagyon szeretnék műszempillát rakatni de úgy hallottam egy idő után mindenkinek tönkre teszi a saját pilláit. Ez igaz? Hai ricinusolajjal kenegetem attól még soha nem lesz olyan hatása mint ha műszempillám lenne nem?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják a ricinusolaj használt nekik. Akinek használt annak mennyi idő alatt látszódott rendesen az eredmény?

Én egy ilyen szempilla erősítő / növesztőt vettem a kozmetikustól amire vannak is jó vélemények krémmánián, de nem lesz tőle olyan szép a szempillám soha mint ha műszempilla lenne nem?

Nem tudom érdemes e minden hónapban többezret kidobni arra, ha valóban pár éven belül tényleg tönkre fog menni a szempillám.?!

Az a baj jelenteg tusvonalat használok szempillaspirállal. Ez nélkül “kevésnek” érzem az arcom. Mikor egyszer volt műszempillám tus nélkül sokkal jobban néztem ki.

Szerintetek mit tegyek?

18L



2018. febr. 6. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát macerás a műszempilla. Hogy sokáig szép legyen vigyázni kell rá nagyon. Víz nem nagyon érheti, nem feküdheted el, nem vakarhatod, stb.

Megritkíthatja a saját pilláidat. Töltetni kell folyamatosan mert eléggé igénytelenül néz ki ha pár szál összevissza áll.

De ha neked már volt akkor ezeket tudod.

Jól meg kell gondolni.

2018. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt fél évig, most meg megint van 2 hónapja, de úgy tűnik allergiás lettem a ragasztóra, mert az első 1 hétben ég meg borzalmasan viszket, úgyhogy le is fogom szedetni, ennyit nem ér meg. És igaza van az előző válaszolónak, tényleg szép, de rengeteg rossz oldala is van sajnos. :(

Én a helyedben átgondolnám még ezt.

2018. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nyár óta van 3D műszempillám. Imádom, de most egy ideig nem megyek töltésre.

Előnyök:

-Reggelente nem kell szempillaspirálozni, ez nekem rengeteg plusz időt jelentett a munka előtti készülődésben.

- Szép, esztétikus látvány

- Én jó áron csináltattam

Hátrányok:

- A töltés is kb. másfél vagy két óra (én mindig nagyon untam a vége fele, már a fejem is fájt a folyamatos fekvéstől)

- Kb. 2 hétig szép utána elkezd hullani, meg össze-vissza állni, elég foghíjas

- Úgy vettem észre a saját pilláim megritkultak, rövidebbek lettek, de ez nem csoda, folyamatos fél év viselés után.

Nekem megérte és biztos csináltatni fogok ismét mondjuk nyárra.

2018. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!