Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Már lassan 2,5...

Mit csináljak? Már lassan 2,5 éve próbálom növeszteni a hajamat, de alig nőtt valamit és a fodrász is mindig többet vág a kelleténél.

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem növeszteni a hajamat, akkor 37 cm volt. Most, 2,5 év elteltével csak 50 cm.


Ez részben azért van, mert 2 havonta nő 1 cm-t a hajam. Vagy még annyit se.

A másik ok pedig az, hogy mindig többet vág minden fodrász a kelleténél. Hiába mondok 1-2 cm-t, ha ő 5-öt 6-ot levág.


Nekem sose volt még hosszú hajam, de ha így folytatom, akkor nem is lesz soha?



2019. okt. 26. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Igatad van.
2019. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
*igazad van.
2019. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szedj vitaminokat. Nekem az segitett.
2019. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába akarod növeszteni, ha nincs jó táptalaja a hajadnak. Én is azt tanácsolom, hogy szedj vitaminokat és nézz utána, hogy milyen ételeket kell pluszba enned, hogy ilyen vitaminokhoz juss, amik jók a hajnak.
2019. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges étkezés (Bvitamin és egyéb tápanyagokban gazdag!), hidratálás! Napi 2liter viz. Hajvitamin esetleg, de ne a legdrágábbat vedd, a lényeg az összetételben van, a dmes das Gesundos is tökéletes pl. Esetleg sörélesztő tabletta, ha neked az jó. Ne tedd ki a hajad felesleges hőhatásoknak pl vasalás. Használj a végekre olajat, hogy ne kelljen folyamatosan vágni a végéből. A fejbőröd masszírozd meg gyengéden az ujjaiddal mindig hajmosás előtt, próbálj ki hajpakolásokat. Van ricinusos pl, kókuszolajos, hidegensajtolt olajok, élesztős tojásos mézes hajpakolások.. Ki kell tapasztalni melyik válik be. Kímélő jó minőségű hajkefe. Nekem úgy nő mint a gomba, kísérletezz! Ezek csak tippek.
2019. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
NE jarj fodraszhoz. Mind tul sokat vag le es sose fog megnoni !!!
2019. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ne vasald, ne fesd, ne használj hajszárítót. Vizes hajjal ne feküdj le aludni.

Vágd magadnak a végét, fodrásznak az megy, aki szeret hajat vágni.

2020. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Használj balzsamot.
2020. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Csak szárazon fésüld és nagyon óvatosan.
2020. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Puha anyaggal töröld csak, amíg vizes. Télen ha hordasz sálat kösd fel a hajad. Ha befonod a kócolódástól jobban véded és akkor kifésülésnêl kevesebb a kár. Igyekezz minél ritkãbban mosni és fésülni, ezek a tisztaság és a negjelenés miatt fontosak de nem tesznek jót a hajjal. Napot kerüld.
2020. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!