Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, vágott már sokkal...

Lányok, vágott már sokkal többet a hajatokból a fodrász a kelleténél?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem voltam fodrásznál, magamnak vágtam le itthon, viszont most nem csak egy egyenes vonalat szeretnék vágni, így azt már magamnak nem merem bevállalni, úgyhogy kértem időpontot egy fodrásznál. Hozzá kell tenni, hogy most megyek hozzá először, és eléggé félek, barátnőmmel pár hónapja megtörtént hogy a fodrász a hátközépig érő haját lenyírta vállig, pedig csak 5 centit akart levágatni... Jövő héten megyek, már azon gondolkodom hogy inkább lemondom... Szóval veletek történt már ilyen? Ha igen, mit reagáltatok?

17/L



2017. júl. 25. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Mindig annyit vág, amennyi el van roncsolódva
2017. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt még. A lényeg, hogy határozottan mutasd meg, hogy eddig szeretnéd levágatni és emeld ki, hogy nem akarod, hogy rövidebbre sikerüljön :)
2017. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem nemrég történt. De ez az én hibám volt-félig. Eleve rövidebb hajam van, mentem megigazíttatni. Vizesen vágott belőle, mutatta mennyit vágjon, rábólintottam. Amikor megszárította, akkor összeugrott, viszont az ő hibázása meg az volt, hogy a hátulját nagyon megszedte, nem emlékezett a régi fazonra. Hát elég rosszul lettem, mondtam, hogy ez nagyon rövid lett.

Egy hétig a hajhosszabbításon is agyaltam (tényleg iszonyú rövidre vágta a hátulját).

De mondom ilyen egyszer történt csak.

Tehát nagyon oda kell figyelni, és le kell fotózni utána rögtön, hogy amikor legközelebb mész, megmutathasd neki az eredeti fazont. De az sem hülyeség, ha viszel képet, milyet szeretnél.

2017. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mutogattam, hogy kb 5 cm-t vágjon le, és 10 lett a vége :D nem örültem.
2017. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy olyan fodrászom, aki rábólintott arra, amit mondtam, aztán úgy vágta, ahogy ő gondolta. Volt, hogy a hátközépig érö hajamat vállig akartam levágatni, de az államig vágta. Akkor nagyon összevesztem vele, azóta nem voltam nála. Most másik fodrászom van, ő úgy vágja, ahogy mondom, szóval ez változó.

Ha ismersz olyat, aki már volt nála kérdezd meg, hogy dolgozik, és mutass neki képet.

2017. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem megtörtént, nem is olyan régen.

Mell alá ért a hajam, és anyut elkisértem a fidrászhoz, gondoltam ha ott vagyok a végéből vágatok egy 2 centit. Majd amikor szólt hogy nézzem meg( nem volt tükör előttem) azt hittem rosszúl leszek. Vállig érőre vágta. Ahogy kimentem egyből néztem hogy legalább be lehet-e kötni, és egy pinyuri copfom maradt.(ez egy hétfőn történt), azon a héten olyan szomoru voltam a hajamért, még meg is sirattam.

Ez még májusba történt azóza már nőtt, de még nem olyan mint amilyen hosszú volt.

Szerintem ugy menj fodrászhoz hogy egy megbizható fodrászt keress. Határozottam mond meg hogy csak annyit akarsz vágni.

2017. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Eddig egyetlen egyszer voltam. Nekem is hasonló félelmeim vannak, habár nem fodrász okozta trauma miatt (rendszeresen szerettek fiút csinálni belőlem, de mindig makacsul visszanövesztettem). Mostanában terveztem rávenni magam, hogy visszamenjek hozzá. Nagyon kedves lány volt, ilyen-olyan kép meg homályos fogalmazás alapján csinálta, meglepően jó lett a végeredmény. Dicsérte a hajam hosszát és folyamatosan, hüledezve kérdezgette, hogy biztosan vághat-e ilyen sokat. A végén nem lett sokkal rövidebb, fenékig érőből olyan hátközépig érő. Most egyelőre csak magamnak igazítom a végét, a frufrut is próbáltam, de az nem sikerült, hagytam lenőni. Tényleg tudnak valamit, amit én nem, de nekem ez nem ér meg 6 ezret (egy olcsó kis szalonról beszélünk, hát még ha profihoz mentem volna), inkább kitanulom itthon a "szakmát".
2017. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
én mindig rábizom a fodrászra hogy többet vághat vagy csak ami roncsolódva van...nekem fontosabb hogy egészséges hajam legyen mint hogy hosszú és csak a végét csipkedje de az töredezett marad.ha többet akart vágni megkérdezte mindig,én pedig nem sajnálom a hajam,ugy is gyorsan nő.Ritkitani is kell mindig,kiszedi a felét mert különben annyira tömött és kezelhetetlen.
2017. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
71%
Velem az a baj, hogy nincs megszokott fodrászom, össsze vissza vágják a hajamat, és nem merek közbeszólni, hogy hahó ezt nem így akartam. Mindig sokkal tobbet vag mint amennyit en mondok :/
2017. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
:O velem is pont az volt mint a barátnőddel...5 centit szerettem volna vágatni és derék - hátközéptől levágta vállig 😢😢😱
2017. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!