Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj alkalmazása?...

Ricinusolaj alkalmazása? Kezdő vagyok. Akik használjátok, adjatok tanácsot! : )

Figyelt kérdés

Venni szeretnék a gyógyszertárban ricinusolajat a szép haj érdekében és olvasgattam hogy hogyan kellene használni. Sok mindent megtudtam róla pl h ahhoz képest hogy egész jó, milyen olcsó, és hogy tényleg segít. Meg hogy zsíros hajnak se rossz pedig én kétnaponta mosom a hajam, és most szeretném kipróbálni hogy dúsabb legyen a hajam meg egy picit jobban nőjön is (azt olvastam h növekedésre is jó).

Az lenne a kérdésem hogy csak a fejbőrömön oszlassam el vagy kenjek a hajam végére is hogy ne töredezzen? Kezdő vagyok és nem értek a hajpakolásokhoz! :)

Meg azt is tudom h zacskót kell tenni a hajra meg törölközőt, de nem tudom ti mennyi ideig hagyjátok fenn az olajat.

Légyszi segítsetek és írjátok le az egész folyamatot aztán írjatok tapasztalatot is!!


17/L


2010. júl. 17. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Az oldalon is kezdő vagy??? Képzeld el először megkeressük a KERESŐBE és utána ha végképp nem találjuk (amit kétlek ugyanis több oldalas kérdések vannak a ricinus témában) kiírjuk kérdésnek! 17 évesen ettől több eszed lehetne...
2010. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képzeld, kezdő vagyok. Szerinted ha nem kerestem volna rá, akkor tudnék róla ennyi dolgot? Le is írtam hogy már kutattam róla? Hányas vagy szövegértésből? Meg látom elég nagy a segítségnyújtó képességed is... akkor nem tudom minek jársz ide. Nem találtam olyan RÉSZLETES
2010. júl. 17. 11:43
 3/6 A kérdező kommentje:
leírást, amilyet én akartam. De köszi a nagy segítséged. Gondolom most nagyra vagy a gyönyörtől h kiosztottál egy kezdő kérdezőt.
2010. júl. 17. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Úgy használom, hogy kb 20-25 ml ricinusolajat és 1 evőkanál napraforgó olajat beleöntök egy edénybe. Tűzhelyen felmelegítem, majd stilfésű segítségével a fejemen eloszlatom. A végén megmaradt kis olajat a hajvégre kenem. Pár percig belemasszírozom az olajat a fejbőrömbe, majd ezután jöhet a hajszárító. Jól felmelegítem vele a fejem és ráteszem a zuhanysapit. 3-5 órán keresztül rajta hagyom. Mikor leveszem a sapit, még egyszer átmasszírzom alaposan, majd 2x lemosom samponnal, mert elsőre nem jön le.


Ha még érdekel valami, nyugodtan írj privit.


18/L

2010. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

Látom nem sikerült megérteni a válaszom :) Akkor megpróbálom máshogy


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..



http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Ez csak kettő, de nagyon sok van ebben a témában. Ha majd megtanulsz mondatokat értelmezni, keress rá ezekre hátha találsz benne hasznos választ.

2010. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi! :) akkor majd mielőtt felkenném a hajamra, fel fogom melegíteni egy picit. Azt hittem kevesebb időt kell rajta hagyni de hallottam hogy valaki úgy is alszik! ha valami kérdésem lenne még, akkor írni fogok egy üzit! csak előbb kipróbálom az első menetet! :)



első válaszoló, nem fogok több kérdést elolvasni, nem csak nekem vannak problémáim ezek szerint az értelmezéssel, hanem neked is... mondtam h már utánaolvastam jó pár kérdésnél... de mindegy most már nagyjából tudom hogyan kezeljem. az első válasz után roppantul nem vágyom arra, hogy pont te segíts, akárki legyél.

2010. júl. 17. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!