Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyerjem vissza a...

Hogyan nyerjem vissza a göndörségem?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szép, természetesen göndör, loknis hajam volt. Sajnos sokat vasaltam, és tönkrement a hajam. Drasztikusan vágattam a végéből, de nem segített a helyzeten. Mostanában már nem szép, alig göndörödik be, inkább kócos hatása lesz. Illetve ha be is göndörödik, nem bírja sokáig, 1 napig is aligha. Nem tudom mit lehetne tenni, nagyon el vagyok keseredve.

Lehetek még valaha göndör, vagy örökre elrontottam a hajam? Mindenféle tippnek, tanácsnak örülnék, BÁRKI aki tudna segíteni, írjon légyszi. Előre is köszi!



2019. okt. 27. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy rontottad el örökre:D most milyen hosszú? Mivel ápolod most?
2019. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb. vállig ér, balzsamot meg hajvégápolót szoktam rá tenni. :)
2019. okt. 27. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok. Évekig napi szinten vasaltam a hajam, mert a göndört nem tudtam kezelni. Már akkor kaptam egy drasztikusabb vágást, de ugyanúgy folytattam a vasalást, mert máskülönben úgy éreztem, borzalmasan nézek ki. Ennek az lett a vége, hogy már az egyenesítést se viselte el a hajam és nagyon száraz, töredezett lett. Végül állig érőre kellett vágni a hajam. Akkor megfogadtam, hogy többet nem vasalom, de a következő hajmosásig bírtam csak, végül beleuntam. Láttam, hogy másokon mennyire szépen áll a göndör haj és rájöttem, hogy nekem is lehetne ilyen (ha már egyenes nem). Így teljesen abbahagytam a vasalást, 1-2 alkalmat kivéve. Rengeteg videót megnéztem és elkezdtem rá olyan termékeket vásárolni, amik kimondottan göndör hajra van tervezve. Így most jelenleg is küszködök, de láthatóan rengeteget javult, azonban kezelni még jelenleg se tudom tökéletesen. Vannak csodatermékek, mint a DevaCurl és társai, de sajnos nekem arra nincs pénzem, így most az olcsóbbakat tesztelgetem. Figyelj, hogy a samponod ne tartalmazzon bizonyos anyagokat (szulfát, szilikon, alkohol stb.) [link] Ezen az oldalon rengeteg hasznos információt találhatsz, én is ezt bújom napok óta. Ha kérdésed lenne, vagy van valami amiről szeretnél beszélni, ezzel kapcsolatban, írj bátran!

2019. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segített az oldal! :) kicsit megnyugodtam most, remélem sikerül újra egészséges hajat varázsolni magamnak :)
2019. nov. 5. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a problémám és nem hiszed el mi segített: nem használok hajszàrítót:D Valamelyik héten lusta voltam megszárítani és hagytam, hogy magától száradjon, ennek az lett az eredménye, hogy ugyanolyan szép göndör lett, mint régen volt. Nem tudom neked ez mennyire hasznos információ, de én nagyon meglepődtem.
2019. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A 2. válaszoló vagyok. Van változás? :D
2019. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia 2. válaszoló ! Már göndör vagyok újra ! Juhú !!!!!!
2022. okt. 6. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!