Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy nyerjem vissza a hajam...

Hogy nyerjem vissza a hajam eredeti szokesbarna szinet, fekete utan?

Figyelt kérdés

tavaly nyaron befestettem a hajam feketere, azota probalok tole megszabadulni...de nem sikerul, befestettem azota kb 2szer barnara (gesztenye barna, vilagos barna) es most kb ugy nezek ki mint egy szivarvany...(ahol lenott ott szokes barna, lejebb gesztenye, lejebb barnas, meg lejebb fekete, es a legalja pedig olyan barnas feketes voroses....)


Ha vasatagabb melirben kihidrogeneztetem a hajamat, es ugy befestem utana az egeszet kb az eredeti szinemre ...akkor jo lesz?


vagy inkabb az egeszet hidrogeneztessem ki? (de ettol felek, mert ugy tudom az nagyon artalmas..)


vagy inkabb csak szoke melirt?


vagy mi ilyenkor a teendo??

17/L


2011. máj. 4. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:

jajj es a kiszokites mennyire art a hajnak? jo tudom nagyon..de az megis mennyire??

mert a hajam szep, eros, dus, vastag szallu . ilyen esetben is nagyon latvanyosan karositja? es mennyi ido kell a hajnak h helyre jojjon??

2011. máj. 4. 16:55
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb, amit tehetsz, az az, hogy lenöveszted. Persze vacak, de más jó megoldás nincs.

A szőkítés önmagában is nagyon ártalmas, de feketét szőkíteni... az majdnem biztosan meggyilkolja a hajad.

Tudom, miről beszélek, átéltem én is. Mindent kipróbáőltam, egy rakás energiám és pénzem ráment, de nem lett jó. A végén annyit csináltam, hogy pár hónapig elviseltem, hogy lenő, aztán levágattam a festett részt. Ennek másfél éve, most már természetes színű és szép hosszú a hajam. A másfél év rémes volt, de más megoldás nincs. Ha elkezded leszívatni meg átfesteni, az biztos, hogy nem lesz jó, ráadásul nagyon csúnya lesz még az erős szálú haj is tőle.

2011. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a feketét sajnos csak leszívni lehet :( semmi esetre se próbáld otthon, ezt bízd fodrászra. én utána vörös lettem, de az eléggé lekopott a szívott részen, később szőke melír került bele és ahogy nőtt mindig vágva volt, most már csak a melíros rész van.
2011. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
es ha csak melirekben szokitettem ki? es ugy befestem megint az egeszet kb vilagos barnara? akkor melir hatast erhetek el vele? vagy inkabb meg jobban bohocnak fogok kinezni?
2011. máj. 4. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább menj el fodrászhoz és kérd meg h próbálja meg az eredeti hajszínedre festeni, ő jobban el fogja találni és 2x-2x elmész és mindig mondod ezt akk már szinte ugyanolyan lesz mint az eredeti és akk letudod növeszteni...osztálytársam is így csinte:)
2011. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!