Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés? Többi lent ;)

Hajfestés? Többi lent ;)

Figyelt kérdés
Na szóval..a hajam a kezdetekben szőke volt de ezt meguntam és sötét barnat szerettem volna hat ezt jól el is rontottam és fekete lett mert elnéztem a szint...:/ mara már sikerült sotetvarnara "kivilagositani" De most világosabbat szeretnék a borom miatt hogy tudnám kivilagositani haj festékkel? (Tudom h eléggé roncsoltam már így is de ha világosabb lenne már nem nyulnek hozza)
2019. okt. 28. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Szőke erre jó lehet?
2019. okt. 28. 13:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Festék festéket nem világosít. Menj fodrászhoz , ő majd leszívja neked , vagy akár színkorrekcióval eltávolítja a sötét pigmentek nagy részét . Az utóbbi kíméletes és nem égeti szét a hajad. És festhet neked csokibarnát erre az alapra . És ha a csokibarnától is világosabbat akarsz , azt meg majd szépen idővel fokozatosan meg lehet oldani fodrász segítségével :)
2019. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

B4 Color a dmbol. 3500 Ft. Azt ha követed, akkor szépen leszedi a festéket mert ez hajradir. Nem roncsolja, picit talán szárazabb lesz de balzsammal pakolassal rendben lesz.

KB 2 órás procedúra a radirozas, tartsd be az időket főleg az öblítésre vonatkozóan.

Utána lehet szinezni, de csak szinezni, nem festeni!! Ez fontos különben újra sötétbarna lesz.

2019. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy c vitaminos pakolás világosítana rajta. Ha szőke az alapszíned,akkor én a helyedben természetes hajfestéket választanék ( hennát és indigót) !
2019. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem h szineztem hajszín ezoterikus használtam nem festéket köszi a válaszokat <3
2019. okt. 28. 19:54
 6/6 A kérdező kommentje:
*az ezoterikus nem tudom h jött oda xddd
2019. okt. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!