Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te lecserélitek a szempillaspi...

Te lecserélitek a szempillaspirált 3 havonta?

Figyelt kérdés
Mert igazából ki nem fogy, de most kidobtam egy félévest kb.,azért nem előbb, mert nem lehetett kapni azt. Megbüdösödött a festék és hullatottak a pilláim,meg csípte a szemem. Előtte én is lecseréltem, annyit nem ér meg.
2019. nov. 1. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3-4 hónap alatt ki is fogy nagyjából egy spirál, de külön nem igazán figyelek erre. Ha úgy érzem, hogy már nagoyn besűrűsödött/fura az állaga, akkor nem használom tovább.
2019. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 xp ali ***** válasza:
0%
Én nem, mert fiú vagyok. De a bnőm sem.3 havonta szokta. Akkor kell azonnal kidobni, ha pl árpád lesz, h ne fertőzd magad vissza.
2019. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Árpád?? Nem csak akkor kell. Meg rengeteg baktérium is bejut bele, meg a nyrái 50 fokban ezek os romlanak, mint a hús xD De van olyan barátnőm, aki évekig használja ugyanazt a spirált.


Nekem amúgy nem tudom, egy volt ami nagyon hamar beszáradt, de még minden napi használat mellett sem fogy ki félév alatt sem, pedig nem sajnálom...


Ilyen kozmetikusnál láttam, hogy évekig ugyanazzal a spirállal csinálja a sminkeket. Ezért nem jó szerintem halmozni, sminkesnek sem. Bár már néha a polcokon is évekig ott állnak egyes termékek, félig beszáradva. Meg a kedves vevők konyitogatják. Amerikában be vannak csomagolva ugyanúgy, mint a fogkefék a polcokon a spirálok. Itthonra is úgy jön, de kibontják és úgy rakják ki.

2019. nov. 1. 09:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem három havonta, annyira nem figyelek oda, de nem is évente. Olyan 4-5 havonta cserélem kb.
2019. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kellene 3 havonta mert el lehet kapni fertőzéseket tőle, de én se nagyon szoktam ezt figyelembe venni mert 3 hónap alatt kb 5x ha használom.
2019. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Itthon sincsenek kibontva, vékony nejlon/műanyag réteg van rajtuk.

Amúgy félévente "kell" cserélni, annyi szerepel a termékek csomagolásán is. Annyi idő alatt nagyjából ki is fogy napi szintű használat mellett.

Ami alkalmi (pl csillámos), azt nem dobom ki fél év után, de nem is nyitogatom annyit, hogy tönkremenjen. Nyilván egy ilyen hamarabb szárad be, minthogy elfogyna, de években mérhető az élettartama.

2019. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Itthon sincsenek kibontva, vékony nejlon/műanyag réteg van rajtuk."


Nincsenek, ki vannak bontva. Most jártam drogériában újra, meg vettem. Meg már évek óta járok oda. Müllerben os ki vannak bontva, még a márkásanbbak is.


Ilyen Douglasben nem járok, mert vidéki vagyok, de szerintem ott sincsenek becsomagolva. Simán kibontogatják az emberek, "megnézni a kefét, meg a színét".


Ott mimegyik így be van csomagolva:

[link]


Itthon meg simán megkapod. Mert az eladók kibontva rakják ki a polcra...


Nagyon ritkán tényleg volt rajta vékony műanyag, a tíz év alatt egyszsr találkoztam ilyennel az valami nagyon márkás volt.

2019. nov. 1. 13:05
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

Ilyen Douglasben nem járok, mert vidéki vagyok, de szerintem ott sincsenek becsomagolva. Simán kibontogatják az emberek, "megnézni a kefét, meg a színét".


Hát nem. Douglasban, Sephorában és minden más minősági drogériában ahol egy szempillaspirál minimum 5 ezer vagy annak a 3x a FIÓKBAN VAN LENN ÉS AKKOR KAPOD MEG HA A PÉNZTÁRBAN KIFIZETED. HA KIBONTOD KI KELL FIZETNED.

Jó is lenne ha egy 15 ezres Chanel szempillaspirált már mindenki kibontotta volna brahiból.

Ott a tester van, azt kiprobálod és ha tetszik megvásárolod.


Az olcsó drogériában pedig nincsen 10 eladó az üzletben 5 vásárlóra.

2019. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy ilyen helyen nem járok...

Müller, ami így van a közelben... De ott is a drága Estee Lauder sincs becsomagolva...


Sephora nincs is Magyarországon, tehát az külföld... :D Meg szívesen is vásárolnék ott, ha lenne, de én kérek elnézést, hogy nem Chanelben utazok. Ez ilyen nagyon lekezelő sznob hozzászólás volt... Meg lenne pénzem Sephorás sminkekre, meg YSL rúzst akarok már venni, de sehol sincs, még a cseh és lengyel Sephorában sem.


Meg Dm, Rossman, szupermárketek, ott mindenhol kibontják... Meg ahogy benéztem egyszer futva a Douglesbe, ott is kibontogatva voltak szerintem, de ez nem száz... Ja, de te ilyen proli helyekre be sem mész.


A sima 3000 forintos L'Oréal szempillaspirálom simán veri minőségben és eredményben is, vármelyik drágábbat, de bocs... Simán kibontva van, még linkeltem máshol hogyan árulják, nem pont azt használom..

Itthonra is így jön, az eladók bontják ki... Ez tuti. Ott a polcon, meg bárki hozzányúlhat.

2019. nov. 1. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Speciel a müllerben is vannak teszterek, nem kell ahhoz puccos parfümériának lenni.
2019. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!