Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót és szempillasp...

Milyen alapozót és szempillaspirált használtok?

Figyelt kérdés

Keresem a legjobbakat, alapozóból kb. lövésem sincs...

Olyanra lenne szükségem, ami nagyon jól fed, (bőrhibák, hegek, kisebb-nagyobb pattanások eltakarása) és viszonylag zsíros bőrre is jó, tartós, nem csillog ...stb. Púder?

-Légyszi konkrét fajtát írjatok.. (hol kapható, kb. ár)


Illetve szempillaspirál?

Maybelline the rocket volum' express spirálját használom, meg vagyok vele elégedve, de ha tudtok mást... :)

Fontos, hogy szép hosszú, dús pillákat csináljon, és ne potyogjon le! Hasonló árfekvésben. (2000ft)


2015. júl. 21. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

alapozok kozul az Essence soft touch mousse-t ajanlom, hab allagu alapozo, de tokeletesen eltuntet minden hibat, nagyon szeretem! A 04-es arnyalatot hasznalom es eleg egy picit felvinni a hibas borre:) nem fenylik, tartos. A mullerben vettem, azt hiszem 1500 korul volt.


szempillasbiralbol a L'oreal volume millions de clis-t hasznalom es csomomentesen fel tudom vinni a pillaimra, vastagabbnak latszanak es hosszabbnak:) kiemeli a szemem, bar en altalaban 2-3 retegben viszem fel. En ismerostol vettem 2500-ert, boltban dragabb.

2015. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bourjois 123, ami jó zsíros bőrre is, jól fed. Sose kellett még púder mellé. Müllerben vettem, 5000 ft körül. Olcsóbbat nem érdemes venni, mert semmit nem fednek általában vagy épp lefolynak a melegben fél óra alatt.

Szempillaspirált nem használok.

2015. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ritkán alapozok, de akkor csakis a Bourjois 123 után nyúlok, zsíros a T-vonalam, arra is remek a fedése.

Szempillaspirálból nekem az Avon SuperShock vált be, alapból rengeteg pillám van és hosszúak is, ettől meg aztán brutál gyönyörűek lesznek.

2015. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnézem az olcsóbb meg a drágább alapozót is.. egy próbát megér.

Avonból viszont nem rendelek spirált, azokkal mindig megjárom.. :(

2015. júl. 21. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez elott yves rochert (kb semmit nem fedett)hasznaltam, most meg catrice-t hasznalok:) szerintem a catrice teljesen jo.olcso,korrektorral tokeletesen fed.korrektorbol is carricet hasznalok,a a camuflage-ot.es fixalashoz meg bourjois healthy balance(remelem ez a neve)puder:) ez igy nekem teljesen jo, nem nagyon durvan csunya a borom, de nehany pattanas,heg van rajta. Szempillaspiralbol rengeteg drogeriasat probaltam,oszinten egyik se volt az igazi..a clinique sotetzold szinu nagyon jo.most sephoras sajat markas es benefit they're real spiraljaim vannak, es kivaloak:) nem olcsok,meg az utolso kettot itthon nem is lehet kapni,de en nem bantam meg,hogy megvettem:) (5-7 ezer forintba kerulnek)
2015. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!