Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet száraz, erős...

Hogyan lehet száraz, erős tartású hajból lágy hajat csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon erős hajam van, száraz is eléggé és ebből következően göndör is. Vasalás sem tesz neki jót szerintem (sőt, tuti) de másképp nagyon idétlenül áll. Hallottam olyanról, hogy belevasalnak valamit a hajadba, és akkor ameddig le nem növöd egyenes lesz, de az én hajam túl pici hozzá (2 és 4 centis most). Van olyan hely, ahhol hiába vasalom, göndör marad.
2010. júl. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az Offért

Lehet, hogy jól is áll, miért vasalod?

Mutatok pár képet, melyikre hasonlít a legjobban?

[link]

[link]

[link]


Nekem bejönnek a göndör hajú pasik:P

2010. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát hajápoló sokva amitöl fényes és puhatudlenni... de a javaslatom az h ha neked göndör a hajad...menj el egy fodrászhoz és mondd neki dajervizzel huzza ki h egyeneslegyen ennyia javaslatom egyik ismerősöm is megcsinálta jo csk vmi puhitó balzsamot használj hozzá:) és akkor széplesz! Ezt tapasztalatból mondom nekemis göndörhajamvan=)
2010. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Nekem sajna olyan hajam van ami néhol egyenes, néhol göndörödik :/


Második: Ha szerzek ilyet akkor itthon is meg tudom csinálni magamnak? Mennyi ideig tart a hatása, illetve hajmosást átvészeli e? És kb milyen árban van?


Amúgy köszönöm a válaszokat :)

2010. júl. 21. 12:17
 4/4 anonim válasza:
hát otthon megtudod csinálni magadnak csk anyitkell csinálni h a hajadraöntöd szembe szájba ne menjen... és fésüvel fésülgeted... amig szrinted jonemlesz! Az ára nemistudom árat nemtudok modani de tessék néhány dauer [link]
2010. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!