Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oxigén hajterápiáról van...

Oxigén hajterápiáról van valakinek véleménye, tapasztalata? Elég drága, nem tudom megéri-e.

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, sajnos a hajam háromnegyed kihullott, minden vizsgálaton túl vagyok amin csak lehetett a fogaktól a bélrendszeren át a hormonokig, mindenem rendben van, hajam viszont nincs. A neten találtam ezt a terápiát, vannak előtte utána fotók, nagyon hitelesnek tűnik, viszont jó drága. Egy 10 alkalmas bérlet 180 ezer.

2019. nov. 2. 16:10
 1/3 anonim válasza:

Kedves kérdező! Engem is érdekel a dolog, de még nem próbáltam. Hasonló cipőben járok, én most 29 éves vagyok, és nagyon megvisel a dolog.

Szeretném megkérdezni, hogy végül kipróbálta?

És, ha igen, akkor milyen eredménnyel?

Vagy volt azóta valami más, ami segített esetleg?

2021. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elmentem, én is és a tesóm is... Sajnos a mi problémánkon nem segített, megvettem a samponjukat meg a balzsamot, mert hogy csak azzal 100%os a hatás. Igazából semmit nem fedeztem fel, a hajam ugyanolyan kevés, ugyanúgy hullik, nem lett babahajam sem több... Ami furcsa volt hogy a hölgy akihez jártam (5 alkalom volt) állandóan beakarta magyarázni hogy ő lát változást... Amikor elmondtam neki, hogy a sampontól több hajam jön ki mint előtte, csak csodálkozott, és azt mondta biztos rosszul higítom stb... Nem tudom hogy lehet egy sampont rosszul használni de mindegy is, ők látták a szuper eredményt, nekem meg ugyanúgy nincs hajam, és ott hagytam 120 ezer Ft-ot. Tesóm az utolsóra el sem ment...


Nem mondom hogy nincs akinek valamit használ, valamivel szebb lesz a haja, de szerintem azoknak akiknek egyébként sincs problémájuk, max a hajuk kicsit száraz törik, vagy a tavaszi hullást túl reagálják... Valós problémán, hajvesztésen hatástalan.

2021. márc. 11. 09:25
 3/3 A kérdező kommentje:

Én amit jelenleg csinálok, és erősödött a hajam tőle, ami nálam nagy szó, az a tej és a liszt teljes elhagyása... Gyulladást okoznak a szervezetben, a belekben, ami a hajon látszik meg először. Se tej se liszt, sem cukor. Rengeteg zöldség gyümölcs nyersen, és rengeteg vitamint is elkezdtem szedni, amit nagyin ajánlok az a tricovel!! Nagyon jó, én is érzem a változást és sokan dicsérik is. Minden nap kell mozogni is, napi 3 óra a nagyon hatásos, de hát arra kinek van ideje...


Én már tényleg mindent megpróbáltam, jártam az ösdzes orvosnál, kuruzslónál, beszedtem mindent ami csodákat művel... Semmi nem változott, a hajam kivan hullva, alig van, és csak az életmódváltozás hozott valami eredményt.


Remélem hamar találsz megoldást te is, de ha ram hallgatsz semmiféle hajkezelést, terápiát, meg csodatevő készítményt nem veszel meg...én megtettem, nem értem semmit el velük, viszont rohadt drágák voltak... A kétségbeesett nőknek barmit bemesélnek, és jól lehúzzák az embert.


Sok sikert, kívánom, hogy hamar megoldodjon a problémád!

2021. márc. 11. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!