Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegyük fel, hogy férfi vagy...

Tegyük fel, hogy férfi vagy és elkezd hullani a szemöldököd és a hajad, szempilláid. Mit teszel?

Figyelt kérdés
"Megoldásként" leborotválod a hajad és a maradék pár szál szemöldököd. Igen ám, de hamar rájössz, hogy ezzel a külsővel gyakorlatilag esélytelen vagy barátnőd találni. (több éves tapasztalat). Mivel nem hullik ki véglegesen, ezért elkezded visszanöveszteni. (Mire visszanő az több hónap, még akkor is, ha kiderül, hogy mitől hullott.,nem úgy mint nálam.) Ha elég sokáig hullik, a szálak egy idő után összevissza nőnek. Szóval szedni kell vagy szedetni, de közben persze homoszexuálisnak gondolnak, mert egy férfi ne szedje a szemöldökét. Miután megunod, hogy naponta kb. tizen röhögnek az arcodba a szemöldököd miatt, rájössz, hogy akár sapkával is palástolhatod a "szégyened". Persze a "kamu" barátok miatt a kis titkod lassan kiderül és lassan te leszel az ország egyik híres "meleg" sráca, úgy hogy soha nem voltál férfival.Innen szép nyerni, csak hogyan?

2019. nov. 3. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Szálas szemöldök tetoválás ajánlom

Kend ricinusolajjal(gyógyszertárban kapható)

Szedj vitamint

Étrendvaltoztatás

/egy kozmetikus nő /

Hány éves vagy?

2019. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tetoválás nem jöhet szóba,mert annál van néhány kizáró ok. Ahogy az egyik nálam is.
2019. nov. 3. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az orvost javasolnám. Gyanús, hogy a szempillád és szemöldököd is hullik.
2019. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszában ajánlott ricinus olajat mindenféleképp próbáld ki ,igaza van!me a többiben is . A tetoválást nem muszáj ha nem akarod .

Esetleg szedhetsz hairclinicet vagy revalidot . Nos arról tudni kell hogy kihagyják a reklámból de nem csak a hajat hanem sajnos a szőrszálakat is erőssíti bőven. Nőknek ugye rossz a szőrösödés . Ellenben te férfi vagy , nálatok ez abszolut de nem olyan mint nálunk nőknél , a szőrzet terén . Szerintem kipróbálhatnád . Szedd rendesen , ésegy szűk hónap alatt már látni fogod a változást. ! Nekem a hajam 2 centi helyet 4 cm-rlt nőtt pl havonta , de sajnos szőrösödtem tőle így abba hagytam .

Szedhetsz még e mellé külön b vitamint , az ugyszint nagyon sokat segít a hjnövevekedésben.

És az egészséges étrend és a sok sok folyadék napi 3 liter ami kelenne ilyen esetben. De még ez is csak a minimum .

Ezeket tarsd be és ne keseredj el :) jönni fog a változás .

2019. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Két oka is volt, illetve van, az egyik a gócos manduláim voltak,amiket már kivettek. A másikat nem lehet gyógyítani, csak tüneti kezelés van rá. Az egyik kérdés,hogy ha nem tetováltatsz magadnak van-e még valami megoldás, a másik hogy ezt a "szégyent",hogy mosod le magadról? Lassan ott tartok,hogy bárhová megyek felismernek,én vagyok a "meleg" srác akinek nem volt pénze kozmetikusra és sapkával próbálta takargatni a szégyenét.Az senkit nem érdekel,hogy nem is egy oka volt annak,hogy kihullott...
2019. nov. 3. 15:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Kozmetikushoz pedig elég sokáig jártam.A nulláról közel egy év alatt sikerült emberi külsőt varázsolnia,majd újra kihullott és kezdhettük elölről.A ricinus olajat sokáig használtam, én vagyok a kevesek egyike, akinél még rontott is a helyzeten.Ezekből a hajvitaminokból legalább 5 fajtát próbáltam volt,amelyikből két kúrát is csináltam,kb fél évig.
2019. nov. 3. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor a #3 as válaszolóra hallgass. Kérd ki orvos tanácsát. Háthabtudna olyan megoldást adni ami segítene rajtad .
2019. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!