Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek es ne tegyek hogy...

Mit tegyek es ne tegyek hogy tisztuljon az arcom?

Figyelt kérdés

Nem nagyon durvan pattanasos az arcom, nem is gyulladt, de azert van egypar. Meg az orromon is van mitesszer.

Este es reggel arctisztoval szoktam mosni, utana altalaban bekenem koromviragkremmel.

Mi az amire oda kene figyeljek? Inkabb az erdekelne hogy mit egyek inkabb, mit mellozzek. A napi 2l vizet probalom betartani. Koszi



2019. nov. 4. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirágkrémet szerintem felejtsd el.
2019. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ne egyél nagyon zsíros fűszeres ételeket. Egyél sok zöldséget gyümölcsöt. Ne egyel sok olajos magvak csokit ezek is fokozzák a pattanast de nem mindenkinél.
2019. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejtermékeket(tej, joghurtok, tejföl,tejszín stb) hagyd el legalább 2-3 hétre, ha látsz javulás akkor továbbra is hagyd el.
2019. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A körömvirág krémet hagyd el, semmit nem fogsz elérni ha telekened az arcod zsíros krémmel.

Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Hagyd el az üdítőitalokat, péksütiket, csokit, a túlzott magfogyasztást (mogyoró, pl). Zsíros ételeket se egyél csak minimálisan. Ide tartozik a sajt, a majonéz, stb is.

Ami nekem bevált, hogy az összes tipikus nasit elhagytam.

2019. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nekem tizenévesen kijöttek az első pattanások az arcomon, teljesen bepánikoltam, és mindenféle alkoholos, szárító tonikot meg krémet kentem az arcomra hsoszú ideig, várva, hogy majd szépen elmúlnak a pattanások. Aztán mivel semmi változást nem láttam, elmentem bőrgyógyászhoz, aki megállapította, hogy nagyon száraz, vízhiányos a bőröm, és felírt egy speckó gyógyszertári krémet, amit ott helyben készítenek el, tehát nem ilyen-olyan drága vackok. Neked is azt tanácsolom, hogy minél előbb menj el bőrdokihoz, hogy felmérhesse a bőrödet, és te is tisztában legyél a bőrtípusoddal! Sok időt, pénzt és bosszúságot megspórolhatsz, ha tudod, hogy milyen krémek tesznek jót az arcodnak, és ez akár hosszú távon is kifizetődik, mert te is fogod tudni, hogy milyen termékeket vásárolj, ami illik a bőrödhöz.
2019. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!