Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mások szép barna bőrt szeretné...

Mások szép barna bőrt szeretnének, én jobban örülnék, ha fehérebb bőröm lenne. Van erre valami házi praktika?

Figyelt kérdés

Nem vagyok barnább mint az átlag, esetleg egy egészen kicsit, de most nyáron barnultam. Ami egy kicsit jobban zavar, hogy nem egyenletesen barna a bőröm. Használok alapozót, púdert, de ezek főleg így nyáron nem túl hatásosak.

egyébként születésem óta elég barna a bőröm, amit nem nagyon értek, mert apukámnak például olyan fehér a bőre, hogy minig rákvörösre ég a napon.

anyukámnak szép színe van, nem túl barna nem túl fehér, és még mielőtt valaki elsütné azt a poént, hogy nem az ő gyerekük vagyok, leszögezném, hogy nagyon hasonlítok anyukámra és apukámra is :D

szóval a kérdés lényege, lehet-e valahogy világosítani a bőrömön? (Nem vagyok roma!)


2010. júl. 17. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

végrevalaki. bár én barnább börű vagyok apa miatt,aki napozás után csokilesz.xD anélkül is elég barna lenne, még mázli hogy anyának fehér a bőre, ezért én is világosabbvagyok.xD

mindig azt kérdezik, hogy ohgy lehetne barnulni sötöbö.

én inkább lennék fehérebb.:/ bocs az offért, csak örülök hogy találam egy ilyen *fehérebbakaroklenni* embert.xD

2010. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Én fehér vagyok és én nagyon szeretem:)))

Csak most a karom lebarnul így kicsit hülyén nézek ki:PAmúgy én is jobban szeretem a fehér bőrt(magamon).

Tavaly mennyit küzdöttem a nap ellen most nem igazán érdekelt és kiderült h pár nap múlva megint kifehéredek a barnaságból:P

2010. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrradír hogy lejöjjön a barnaság és visszanyerd az eredeti színed.
2010. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de a barnaság nem a bőr felületén van amit le lehetne radírozni... ezt nemértem..


kérdezőnek: nagymamáink használtak tejkrémet, amitől fehérebb volt az arcuk.. nemtudom van-e még ilyen...:) bocsi.. xD

2010. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogyem ott van... ha zuhanyzol akkor is kopik a barnaság, ha hámik a bőröd akkor is a felső bőrrtéteg, a barna jön le és ott ahol lehámlott a bőr fehér leszel.
2010. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. júl. 18. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:

a barnaságot nem lehet radírral meg tusfürdővel ,,lekoptatni" am a konyhában is megtalálható halványító szerek a következők: citrom, torma, kövirózsa

Receptet sajna nem tok mondani h hogyan kell őket használni. erre van a net.

2010. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!