Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami házi praktika pattanáso...

Valami házi praktika pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindenféle krémeket meg tonikokat, de még annyit se értek mintha szappannal leszárítottam volna a pattanásokat.
2011. nov. 4. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok élesztőt
2011. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most komolyan....
2011. nov. 4. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Kamillás hintőport tudom ajánlani.

Én már hintőporozom 3 napja, de már látható az eredmény, kezdi leszárítani a pattanásokat.

Én ezt a fajtát használom :

[link]

2011. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nem mondott hülyeséget az élesztővel, én is hallottam már :)
2011. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

svédcseppet vegyél úgy használd, mint a tonikot (:

nekem bevált, egyik napról a másikra már eredmény volt de jelentős eredmény 1 hét után lett (:

2011. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az élesztőt nem enni kell, viszont vannak praktikák vele
2011. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pankuci2001 válasza:

Használj bőrradírt mondjuk hetente 2szer.bőrradír után használd a tonikot és ne kenj rá krémet mert a krémek zsírosak. a dm-ben vannak ilyen mitesszer tapaszok (azok elég drágák de nagyon jók) és vannak pattanásleszárító tapaszok is (ezek egész jól hatnak). ezen kívül nem ártana ha mondjuk havonta 1szer elmennél kozmetikushoz aki szépen kitisztítja a pólusaidat. a lényeg az hogy sose nyomkodd mert a kezedet nem tudod annyira letisztítani hogy steril legyen és a sebbe ha belemegy egy kis piszok akkor az begyullad gennyesedik stb..a hegek sokáig megmaradnak. ha már begyulladt a pattanás akkor betadinnal fertőtlenítsd le és arcszesszel szárítsd le.

Remélem ez majd segít...sok sikert!! :)

2015. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!