Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajlakkot ajánlanátok...

Milyen hajlakkot ajánlanátok vasalt hajhoz?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, ezért vasalom. Azonban hogy legyen egy kis tartása, hajlakkot használok, viszont a mostani fajtától eléggé behullámosodik, így a vasalás is értelmét veszti. Milyen hajlakkot ajánlanátok, ami nem ennyire 'vizes'?


Amúgy a jelenlegi márka, amit használok: Taft, senso touch effect, ultra, és 4-es fokozatú.


2010. júl. 17. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
hajvasaláskor nem is szabadna nagyon hajlakkot használni.nagyon árt a hajnak,tönkreteszi. :S
2010. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok..4-es fokozatú wellaflexet használok..az jó:D

most majd kallos-t próbálok ki..de a wellát ajánlom

2010. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ilyen melegben nem sok értelme lesz a vasalásnak, mert megizzadsz, mint a kutya és elkezd hullámosodni a hajad...
2010. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"megizzadsz,mint a kutya" xD szerintem is.
2010. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a gyors válaszokat. :)

12 válaszoló: Hát, szerintem ez a heti egy alaklom vasalás nem sok, és kiváltképp odafigyelek erre, használok pakolást, stb. - szóval ez nem jelent nagy gondot.


2. válaszoló: Mindenféleképpen ki fogom próbálni a Wellát, remélem attól nem fog 'visszagöndörödni'.


3. válaszoló: Összességében amikor egyenes a hajam, kevésbé izzad, egyébként mostanság nem nagyon szoktam vasalni, még a heti egy alkalommal sem. :) Csak tippet régóta szerettem volna kérni, csak most jutottam el idáig.

2010. júl. 17. 23:04
 6/7 A kérdező kommentje:
-szerintem is humoros volt... :D
2010. júl. 17. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nívea? Nekem festett hajra való van, és sose hullámosodott még vissza.
2010. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!