Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozási tanácsok?

Borotválkozási tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még új vagyok ebben a témában, és tanácsokat szeretnék kérni a tapasztaltabb "veteránoktól!" Ma vettem egy gilette 5 pengés cserélhető fejű borotvát. Zuhanyzás közben borotváltam le az intim részeken, és utána a bajszom (külön pengével.). Ezekre rá 20 percel értesültem arról, hogy kéne használni regeneráló vagy fertőtlenítő gélt, szerencsére volt itthon az ősöknek Nivea Aftershave gél. Egyből be is kentem magam, mert kezdett a szám fölött irritálni. Szóval tanácsokat kérnék, hogy mit hogy és hogy mit ne csináljak. (Igen, a szőr növési irányának megegyezően húztam a borotvát!) Előre is köszönöm! :)

2019. nov. 5. 20:53
 1/5 anonim válasza:
27%
Az iLyesmiben nem apádtól kéne tanácsot kérned?
2019. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De, de akkor nem lenne értelme az oldalnak, és te nem tudnál ide írni. :)



Egyébként nem állok vele olyan viszonyban, egyenlőre. Remélem kielégítő választ kaptál.

2019. nov. 5. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En ugy szoktam, hogy meleg vizzel megmosom az arcom ahol borotvalom (ez fellazitja a bort). Utana borotvahab, aztan borotvalas. Utana hideg vizzel megmosom (ez jo az irritalas ellen), aztan arcszesz.

Remelem tudtam segiteni :)

2019. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez hasznosnak tűnik. Kipróbálok majd több módszert is, nem ragadok le az elsőnél. :)
2019. nov. 5. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!