Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozási tanácsok?

Borotválkozási tanácsok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és már szinte az egész arcomon kialakult az arcszőrzet,persze még csak halvány hosszú szőrszálacskák formájában. Szerintetek túl korai,hogy el kezdjem a borotválkozást?Ja és még attól is félek,hogy ha elkezdem,akkor majd egy fél év múlva már teljesen erős szakállam lesz. Kérlek irjátok le,hogy hány évesen kezdtétek,és hogy kértetek engedélyt a szülőktől?

2012. aug. 31. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok, kb fél éve borotválkozom. Osztálytársaim közül is szinte mindenki borotválkozik.Tehát neked épphogy késői, bár mindenki máshogy serdül...

Egyszerű az "engedélykérés": megkéred apád vagy báttyád (ha van) hogy mutassa meg hogy kell. Különösebb engedélykérés nem nagyon kell, mindenki saját maga dönti el hogy csinálja e vagy sem

2012. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen kezdtem. Akkor még csak az orrom alatt ilyen "paraszt" bajszom volt. Elvettem egy borotvát és onnantól kezdve ha láttam, hogy kezd hosszú, csúnya lenni, leborotváltam.


KB 15 voltam amikor elkezdtem az államat is borotválni. Azt hetente 1x szoktam, bajszomat és az ajkam alatt meg 2 naponta. 15 évesen elkezdtem alul, 1 hétig semmi se volt ott, aztán másfél évre rá pedig egyre erősebb lett.


Elsőnek lefele húzom a borotvát, majd fölfele és kb ez a taktika.

2012. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!