Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdett letorni a hajam....

Elkezdett letorni a hajam. Szoljak a fodrasznak?

Figyelt kérdés
Ket eve ugyanahhoz a fodraszhoz jarok, a varos legjobb fodrasza. Nagyon jo minosegu anyagokkal dolgozik eppen ezert jartam hozza mindig festesre. Szoke balayage a hajam. Nos a legutobbi festes egy honapja volt es most vettem eszre par napja hogy a frufrumbol kb 10cm letort , illetve mèg sok helyen 10cm erek tortek le..... nagyon megvagyok remulve hogy most az egesz szokitett resz lefog torni?! Mit tudok csinalni? Szoljak a fodrasznak vagy ugysem tud mit tenni mar? Nagyon ideges vagyok, mert 30 ezer ftot fizettem erte, es hozza jarok 3 havonta es eddig nemvolt ilyen...
2019. nov. 6. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A szőkítés ilyen, a hajad letörik egy idő után. Főleg ha szinte csak az alját vágatod. Fodrász vagyok én is, hiába jók az alapanyagok, ha csak 2 centit enged vágatni a vendég, akkor folyamatosan feltörik a haj. És ugye ha mindig újra kerül szőkítő a már szőkített részre, az folyamatosan gyengíti.
2019. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudsz ajanlani valami professzionalis szert amivel tudok rajta segiteni? Nem drogerias dologra gondolok hanem pl amit egy fodraszkellekes boltban tudok beszerezni.
2019. nov. 6. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A töredezett hajon csak a vágás segít. Lehet hinni a szemfényvesztéseknek, kidobni rengeteg pénzt, de a felületet csak maximum simítani lehet. Attól még a szerkezet károsodott.
2019. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló is írta ezen sajnos nem fog semmi segíteni, még a legdrágább fodrásztermék se. A szőkítésnek ez a hátulütője, egy ideig szép marad aztán fokozatosan kiszárad és letörik a haj. Főleg ha eleve olyan a hajminőséged ami nem bírja a strapát. Szerintem kezdd el vágatni a szőkített részt és növeszd le az eredeti színed
2019. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van én is ezen vagyok, szépen fokozatosan Levágatom a szőke részt mert sose volt ilyen egészségtelen a hajam!

Mikor fesulkodok az brutális csak úgy törik le a sok hajszál és rohadt nehéz kifesulni is mióta festve van..

És én is 25 öt fizettem ezért.. És nem ér ennyit az egész

Amúgy csoda szép barna hajam volt nagyon fényes és selymes puha tapintású.

Most meg úgy törik mint az állat hiába balzsamozok, hajpakolasozok. Egyszerűen ezt teszi a festék és ezen semmi se segít csak az olló, mivel azt már tönkre tette a sok szr vegyszer.

Pedig az én fodrászom is minőségi cuccokkal dolgozott.

Az igaz hogy jól néz ki de így sose lesz egészséges a hajad és szép.

2019. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, és ugye szakemberként ezt hiába próbálod finoman megmondani a vendégnek, úgyis az van amit ő akar. Szép hosszú, átmenetes ombre, 1 milliméter vágással. És látod, hogy csúnya, egészségtelen a haja, és kellmetlen neked, hogy ennyi pénzt elkérsz, mert utána úgyis te vagy a szar, hogy tönkretetted a haját. Van ez az olaplex, egy kezdőszett kb. 100 ezer forint, erről hallottam jókat, láttam videókat, de még ennél sem hiszem, hogy visszafordítja a folyamatot. És jó sok vendég kell, mire visszajön az ára. Ami tönkrement, lehet foltozni, takargatni, elfedni, de tökéletes sose lesz.
2019. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a lényeg. Igen, szólj neki... Hogy vágja le. Az összes tört részt.
2019. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!