Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mit ajànlotok pattanás utáni foltokra?

Soha nem volt gond a borommel, de most egy hét alatt megjelent 5-6 pattanás, es mind piros foltkent vegezte. Nem piszkaltam oket.

Nem tudom ennyivel elmenni borgyogyaszhoz mit szolna, hulyenek se nezettetnem magam. Am soha nem volt ilyen a borom, es harom honapja allergia miatt tiszta folt lett az arcom, es arra is gondoltam mar, hogy ez az a gyogyszer vagy hasonlo hibaja.

nov. 8. 20:21  Privát üzenet  

A válaszok
Az egyik baratnomnek a teafaolaj segített, nekem meg a sima egyszerű paradicsom 😁 ha esetleg gyogyszertariba gondolkozol, akkor én meg esetleg a skinorent ajánlanám, az is nagyon hasznos ilyen helyzetekre (azt mondjuk csak orvos írhatja fel). Bár a te eseted meg nem tűnik olyan szörnyunek, hogy gyógyszertári kremekkel kelljen a borod sokkolni. Esetleg meglehet próbálni a körömvirág krémet is🙂 szerintem először próbáld csak ilyen természetes dolgokkal kezelni, hátha csak egy kis időre van szüksége🤷🏼‍♀️ Amennyire csak lehet szellozzon a borod is, mert fontos hogy ne egy alapozó réteg alatt legyen, hanem legyen lehetősége regeneralodni ☺️

# 1/2Időpont nov. 8. 21:39 Privát üzenet
Frzjvnts nevű felhasználó válasza:

Nekem a sudocrem, neogranormon szokott bevállni:)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 8. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pattanásos, pattanás utáni hegekre milyen krémet ajánlotok amit recept nélkül ki lehet venni a gyógyszertárból?
Pattanas elfedésére milyen korrektort ajanlotok?
Lányok! Pattanásos bőrre mit használtok/ajánlotok ami szépen eltünteni, vagy láthatóan lejebb viszi úgymond a pattanásokat? "Az ára teljesen mindegy csak jó legyen" -ezt mondta...
Pattanasos borre milyen otthon nagyon konnyen elkeszitheto pakolast ajanlotok?
Milyen arcmaszkot ajanlotok pattanas nyomos borre? (piros foltok) amik nem akarnak elmulni mar honapok ota. Varom a valaszokat.
Milyen hidratáló arckrémet ajanlotok egy férfi pattanásos bőrére? Napi 2x mosok arcot, de feszül a bőröm a szárazságtól annak ellenére, hogy pattanásos.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!