Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajànlotok pattanás utáni...

Mit ajànlotok pattanás utáni foltokra?

Figyelt kérdés

Soha nem volt gond a borommel, de most egy hét alatt megjelent 5-6 pattanás, es mind piros foltkent vegezte. Nem piszkaltam oket.

Nem tudom ennyivel elmenni borgyogyaszhoz mit szolna, hulyenek se nezettetnem magam. Am soha nem volt ilyen a borom, es harom honapja allergia miatt tiszta folt lett az arcom, es arra is gondoltam mar, hogy ez az a gyogyszer vagy hasonlo hibaja.


2019. nov. 8. 20:21
 1/2 anonim válasza:
Az egyik baratnomnek a teafaolaj segített, nekem meg a sima egyszerű paradicsom 😁 ha esetleg gyogyszertariba gondolkozol, akkor én meg esetleg a skinorent ajánlanám, az is nagyon hasznos ilyen helyzetekre (azt mondjuk csak orvos írhatja fel). Bár a te eseted meg nem tűnik olyan szörnyunek, hogy gyógyszertári kremekkel kelljen a borod sokkolni. Esetleg meglehet próbálni a körömvirág krémet is🙂 szerintem először próbáld csak ilyen természetes dolgokkal kezelni, hátha csak egy kis időre van szüksége🤷🏼‍♀️ Amennyire csak lehet szellozzon a borod is, mert fontos hogy ne egy alapozó réteg alatt legyen, hanem legyen lehetősége regeneralodni ☺️
2019. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sudocrem, neogranormon szokott bevállni:)
2019. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!