Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasos borre milyen...

Pattanasos borre milyen otthon nagyon konnyen elkeszitheto pakolast ajanlotok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom, nekem bejött.


[link]

2014. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Méz. Csak így simán.
2014. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.De az első válaszolónak üzenném hogy otthoni receptet kértem nem egy kész terméket..

Második válaszoló.:Csak simán? az hat?

2014. júl. 9. 01:44
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egy olaj, akár pakolás összetevője is lehet. Jobban bevált, mint bármi más, pedig sok itthon elkészíthető pakolást is próbáltam már. A pakolások összetevői is termékek, amiket először bizony be kell szerezni. Mondjuk azt is tudok nagyon jót, de tudod mit, most már segítsen neked akinek két anyja van. :)
2014. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most neked tényleg mi a bajod?

Azt mondtam hogy otthon nagyon könnyen elkészíthető.Nem olajokra gondoltam.De mondtam hogy köszönöm a segítségedet de mindegy.Olyanra gondoltam mint (uborka,méz,tejföl stb.) Gratulálok hogy nem tudod felfogni mit írtam és ezért átkozódsz hogy segítsen neked az akinek 2 anyja van. Állítsd már le magad. Nyár van örülj;)...

2014. júl. 9. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké bocsi, tényleg hülyén reagáltam, bár a "segítsen akinek két anyja van" nem tudom mióta átkozódás, ez felénk annyit jelent, hogy az "én" segítségemre a továbbiakban ne számíts. Mondjuk tényleg nem értem mi bajod az illóolajokkal, azokat is szokták házi pakolásokba, meg házilag készített kozmetikumokba rakni. Én pl készítettem már dezodort, abba is simán mehet, és az illatuk mellett általában van gyógyhatásuk is, vagy fertőtlenítő, faggyút szabályozó, és pórusösszehúzó hatásuk is. Azért ajánlottam, mert sokkal hatásosabb, mint amiről te beszélsz, ezt sajnos sok éves tapasztalat alapján mondom. Én már egy kastély árát költöttem a bőrömre. Ebben a konyhában megtalálható házi cuccokon keresztül (amilyeneket te is kérsz most) a komoly gyógyszerekig minden benne van, és mivel ez vált be, azért ajánlottam ezt.


De ha már ennyire konyhából akarsz szépítkezni, akkor egy kis élesztőt keverj össze pl natúr joghurttal, vagy egy pici tejjel, és azt kend az arcodra, ha megszáradt mosd le. Az élesztőt sokan eszik is pattanások ellen, de azzal azért csínján kell bánni. Vagy petrezselyemzöldjét áztass ki vízben, amit előtte felforraltál és azzal mosogasd az arcodat.


Az ilyen "nem tudod felfogni" és társai szövegelést meg hanyagoljuk, mert én sem sértegettelek, köszi.

2014. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!