Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik szőrbenövéssel...

Lányok, akik szőrbenövéssel küzdötök! Bevált nektek a mézemulziós gyanta vagy a cukorgyanta? Vagy más megoldás esetleg?

Figyelt kérdés

Elsősorban lábra és intim területre szeretném kipróbálni a fent említettek valamelyikét. A probléma az, hogy a szőrszálaim tömegesen benőnek a bőröm alá. Nem segít a gyakori bőrradírozás és a luffa szivacs sem. Használtam már hagyományos gyantát mindkét részen, de sajnos benőttek a szőrök. Az epilátortól szintén. A szőrtelenítő krémet/habot nem szeretem, nem mindig viszi le az összes szőrt. Régóta borotvát használok, de szeretnék tartós simaságot.


Tudnátok valamilyen megoldást javasolni, amivel megszabadulhatok a szőröktől, de nem alakul ki szőrbenövés?


2010. júl. 18. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyományosból azt is kipróbáltad amit spatulával kell felvinni és ujjal lehúzni?

Mézemulzióst még nem próbáltam, cukorgyantát igen, de nem jött be olyan szempontból, hogy nehezen szedte le a szőrt, és nem is tudtuk leszedni az egészet, az viszont tetszett, hogy nem fájt annyira. Ezt kozmetikus csinálta. Otthon is ki akartam próbálni, de egyáltalán nem tudtam használni.

2010. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem, spatulásat még nem, csak görgőset próbáltam. mi a különbség? (a felvitelen kívül)

neked szokott egyébként szőrbenövésed lenni? azt olvastam, a cukorgyantától és a mézemulzióstól nem nőnek be. szerinted?

2010. júl. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!