Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés másnak...

Tartós hajegyenesítés másnak se volt "tartós"?

Figyelt kérdés

Egy hajmosásig tartott. Annyi... A pénzt, meg főleg az időt nagyon nem érte meg.

Igazából én nem is bnátam, mert otthon rettenetesen lecsesztek érte, kiröhögtek stb. Pedig nem mondtam meg, csak a blokkot kikutatták.


2019. nov. 15. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kétszer csináltattam a White Hair-ben Brasil Cacau-val (azt hiszem, ők csinálták először Magyarországon, és a Brasil Cacau az eredeti hajegyenesítős technika), és még én is meglepődtem, hogy mennyire hatott. Én nagyon szerettem, nekem tartós volt.

Egyszer csináltattam egy másik szalonban, ahol csak simán tartós hajegyenesítésként hirdették, kb fele annyiért, mint a White Hair-ben, na az nem jött be. Attól se az egyenesség nem volt tartós, se egészségesebb nem nagyon lett tőle a hajam, és még így is sokba került.


Most vettem Loreal Steampod hajvasalót, meglátjuk, ez mit tud hosszútávon. Egyszer csinálták ezzel a hajamat, akkor szerettem bele. Elvileg ugyanaz a hatása, hajmosástól hajmosásig tart, egyenes lesz tőle a hajad, és fényes, sima, puha.

2019. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is brazil cacaun voltam, azt mondta, hogy az eredeti, a formaldehides. Szóval nem tudom, egy vidéki fodrászatban voltam. Eredeti flakonból öntötte kim

Folyamatosan rosszul voltam, csípte a szememt, torkomat, orromat, még másnap is. Többször, ha hatott volna, sem mennék. Folyamatosan a hajamat szapulták, hogy "szar", meg kócolódik, meg sok, meg nem lehet fésülni. Többször elsírtam magamat, meg kínomban nevettem

A vendégek engem szidtak, hogy büdös a cucc, meg mi az, hogy az 5 óra alatt ittam egy korty kólát, nem elég, hogy büdös a cucc.


Plusz nekem nagyon, majdenm fele hajam kihullott, meg feltöredezett. Mondták, hogy ettől, meg nem szabadott volna a fejbőrömre kennie (tanuló csinálta, folyton elérte a fejbőrömet az anyag). Vagy a tanuló csinálta meg rosszul, vagy kamu vollt, vagy nem tudom. Sokáig spóroltam rá. Sok, vastag, de hullámos, inkább kócolódó hajam van. Főleg a párától. De nem értem, mert barátnőm afro haja hónapokig szög egyenes, meg fényes tőle...

2019. nov. 15. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ez is roncsolja a hajat, hiába nem hirhedt ez el róla, egyik ismerősömnek letörte a szép, hosszú haját. Én amndó vagyok, hogy egy beszarítás, vasalás kombó nem annyira vészes ha ésszel csinálja az ember és nem túl gyakran.
2019. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is hátkközépig ért, feltörte majdnem a vállamig, plusz a hajhullás, pedig brutálisan sok volt...

Krémmániára is kiírtam, mert nagyon fontosnak tartom. Katasztrófa.


Én mit sem tudtam erről, pedig évek óta olvasgattam róla. Azt hallottam, hogy a keratin nem káros, meg csak táplálja a hajat. Már a fodrász is kezdte mondani, miközben csinálta, hogy ez amúgy káros, meg tönkreteszi a hajat...

Tényleg jobb a vasalás, mert kövi hajmosásig nekem kitart.


Plusz a formaldehid rákkeltő, meg nem véletlen csípte a szemedet, torkodat.


Bár most már sok helyen nem alkalmazzák ezt a változatot. Amúgy nekem azt mondták, kamu ebayes lehetett, hiába az eredeti flakon. Mindenki ezt gondolta.

2019. nov. 15. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem tudom, szerintem lehetett eredeti, mert emlékszem, nekem is nagyon csípte a szememet, meg könnyeztem tőle Sőt, még napokkal, meg hetekkel később is.

Én eddig nem hallottam róla, hogy hajhullást okozna, viszont akkor ez megmagyarázza, hogy miért hullott ennyire a hajam annó...

2019. nov. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már vagy kétszer feltetted. Elszarták, oké, de nyugodj le. Legközelebb vagy ne menj ilyenre, vagy professzionális helyre menj.
2019. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!