Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mit kezdjek egy olyan pattanással, amit kinyomok, es utána újra ki kell nyomnom?

Az orrom alatt van egy pattanás. Tegnap éreztem, hogy ott van, de nem volt nagy. Aztán ma reggel láttam, hogy egy közepes nagyságú pattanás, a közepén egy kis fehér ponttal. Reggel olyan 9-10 óra körül éreztem, hogy lüktet. Majd amikor hazamentem, megnéztem a tükörbe és a pattanás egész teteje fehér vol (ami a megérett pattanás jele)

Kinyomtam. Olyan 2-3 óra múlva elkezdett megint lüktetni és megint kimyomtam. Most megint lüktet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pattanás, lüktetés, piros, kinyomás, fehér, genny, arc, bőr

nov. 15. 21:56  Privát üzenet  

A válaszok
Ez szokasos a pattanásoknál, neked nem szokott lenni? Foleg ha nagyok es gyulladtak. Moss elotte mindig kezet, es hasznalj valami gyulladas lehúzót, krémet, par nap es elmúlik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 15. 22:47 Privát üzenet

Sok benne a genny/ nem lett jól kinyomva először.

Én fültisztító pálcikával szoktam kinyomni.

Tegyél rá mézet, miután kinyomod :)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 17. 12:58 Privát üzenet
Teafaolaj is elég jó a pattanásra, próbáld ki egyszer

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 18. 00:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szemkörnyékápoló használata után kell valamennyit várni, vagy használhatjuk utána rögtön az arckrémet? (Az arckrémet nem kenem direkt a szemkörnyékre, de valamennyi így is mehet belőle oda)
Szerintetek edzése előtt vagy utána (edzés+zuhany) szolizzak?
Mit gondoltok erről az átalakulásról? Előtte vagy utána a jobb?
Szőrtelenító krém használata után piros, majd sebes lett, utána barna folt jelent meg a szám fölött. Ez már a harmadik hét de nem múlt el. Mit tehetek?
Ha hajszárótás előtt a nedves hajamra fújok hővédő sprét, az utána a hajvasalásnál is véd vagy újra kell fújni?
Egyik percrol a masikra tele lett a homlokom pattanassal es ugye persze en kinyomtam oket utana bekentem zineryttel elegge csipte de a foltok megmaradtak tudom nem csodaszer h...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!