Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek egy olyan pattanás...

Mit kezdjek egy olyan pattanással, amit kinyomok, es utána újra ki kell nyomnom?

Figyelt kérdés

Az orrom alatt van egy pattanás. Tegnap éreztem, hogy ott van, de nem volt nagy. Aztán ma reggel láttam, hogy egy közepes nagyságú pattanás, a közepén egy kis fehér ponttal. Reggel olyan 9-10 óra körül éreztem, hogy lüktet. Majd amikor hazamentem, megnéztem a tükörbe és a pattanás egész teteje fehér vol (ami a megérett pattanás jele)

Kinyomtam. Olyan 2-3 óra múlva elkezdett megint lüktetni és megint kimyomtam. Most megint lüktet.



2019. nov. 15. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez szokasos a pattanásoknál, neked nem szokott lenni? Foleg ha nagyok es gyulladtak. Moss elotte mindig kezet, es hasznalj valami gyulladas lehúzót, krémet, par nap es elmúlik.
2019. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok benne a genny/ nem lett jól kinyomva először.

Én fültisztító pálcikával szoktam kinyomni.

Tegyél rá mézet, miután kinyomod :)

2019. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teafaolaj is elég jó a pattanásra, próbáld ki egyszer
2019. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!