Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha Rosaceas az arcom, akkor...

Ha Rosaceas az arcom, akkor nem fogyaszthatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál, aki azt mondta, hogy az arcom állandó kipirulását ez a bőrbetegség okozza csak meg nagyon kezdeti fázisban van. Nem iszok rendszeresen, viszont bulik alkalmával jól esik néha kicsit elengedni magam. Erről ezek után le kell mondanom?? 25f
2019. nov. 16. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvos, hogy töményet ne igyak, meg elősegíti a borpirt, viszont egy két sör, bor belefér.


Azóta tanultam meg alkohol nélkül is élvezni a bulikat amúgy.


Nézz utána, vannak jó fajta arckrémek erre, én most vichy termékekkel kísérletezem

2019. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset vagy egyáltalán ne! Ugyanígy túl fűszeres ételeket se. Általában azoknak a fogyasztását kell kerülni, amik hőt termelnek, mert ezekre reagál érzékenyen a bőt. Ezért tiltólistás az alkohol pl.
2020. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosacearttól a Be strong vadgesztenyekrém, ami illatmentes és aromaterápiás változatban is kapható. A vadgesztenyetartalmú termékeket keresd elsősorban!
2020. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!