Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Fogkrémet raktam...

Mit tegyek? Fogkrémet raktam a pattanásomra mert, csak 1-2 volt az arcomon de az egyik pattanásom tőle úgy bedagadt, meg be pirosodott, hogy rosszabb mint volt!

Figyelt kérdés
segitsetek kérlek , én hülye ! most olyan mint egy nagy szúnyog csipés:( rakjak rá kenőcsöt! vagy mit tegyek? köszi a válaszokat előre is!
2008. nov. 17. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fogkrémet ne tegyél rá (ezt megtanultad) inkább tegyél rá arcszeszt az fertőtlenít! Ilyankor nyugtató gyulladás-csökkentő anyagot kell rá tenni. Nem tudom hol laksz én tudok egy tutit ezekre a patikra pont ma vettem egy cég tanfolyamán voltam! Kozmetikus vagyok. És jó lenne kitisztítani az arcodat! Ja amit ajánlottam krémet kozmetikusnál tudod megvenni Dr.Rimpler a termék neve és helyi kezelő! Remélem segítettem! De tényleg menj el kozmetikushoz az szakszerűen kitisztítja!
2008. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elmegyek kozmetikushoz de addig a körömvirág krém segitene?
2008. nov. 17. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kenegesd ossze az arcodat mindennel! Fogkrem most pedig koromvirag, ez veszelyes amit csinalsz! Menj el a kozmetikushoz es kerdezd meg tole, hogy a te bortipusodnak mit ajanl, hogyan, mivel kell kezelned. Az arcod nem ugy mukodik, hogy amit a tobbiek mondanak te csak ugy bekened. Tobbet artasz, mint hasznalsz!

Most ezt a pattidat hagyd, ha nagyon zavar akkor amikor elmesz otthonrol, akkor kend be egy kis alapozoval, de csak kicsit, megsem fog akkor ugy viritani az arcodon. De amikor otthon vagy, akkor mindent mossal le rola, fontos hogy a borod levegozzon!!!

A kozmetikus tanacsat fogadd meg, pontosan kerdezd meg, hogy reggel, este milyen tonikkal, kremmel stb. kezeld!

2008. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg el nem jutsz a kozmetikushoz ajánlom a Balea Soft+Clear Pickel-Abdeckstift nevű termékét. DM üzletekben kapható és olyan mint a korrektor DE gyógyítja is a pattikat...Hajrá!:)
2008. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!