Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a rosszabb, nőnek...

Melyik a rosszabb, nőnek rövid férfias haj, vagy férfinak hosszú haj?

Figyelt kérdés
Melyik a rosszabb? Ha egy nőnek olyan iszonyú rövid haja van, mint a férfiaknak szokott lenni, vagy egy férfinak van vállig érő, vagy annál hosszabb haja, mint a rockereknek?
2011. szept. 10. 20:51
 1/6 LuckyestLooser ***** válasza:
19%
mind kettő rossz
2011. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az utóbbi. nekem is rövid hajam van, és sokkal jobban áll mint a hosszú, mindenki szerint.
2011. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a hosszú haj a férfiakon (persze ha ápolt), a nagyon rövid pedig szerintem kifejezetten kevés nőnek áll jól. Szóval a nőnek a férfias rosszabb nálam. Eddig élőben még nem láttam olyan rövid hajú nőt, akinél ne mondtam volna, hogy hosszúval jobban nézne ki. Vannak jó rövid női fazonok, de ami mindenhol egyforma rövid az nagyon ronda. Általában a következők jutnak róla eszembe:

a, szegény, biztos valamilyen kezelés miatt kihullott a haja és most kezd visszanőni

b, olyan lusta, hogy még a hajával sem akar foglalkozni, nem számít neki, hogy néz ki

c, pszichológiailag vagy szellemileg nincs valami rendben nála.

Amiknél van egy kis oldalfrufruféle vagy jó színre van festve, azok kifejezetten vagányak tudnak lenni.

2011. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a hosszúhajú srácok. :D

Rövidhajú csajok...hááát... Van egy ismerősöm, akinek kifejezetten illett, de én tuti nem vágatnám le az enyémet. :)

2011. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rövidhajú lány rosszabb. Tekintve hogy nem nőies. Viszont a hosszúhajú fiú lehet férfias. Az őskorban is hosszú loboncuk volt :D
2011. szept. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

rosszabb a nőknek rövid haj, bár van, akinek nagyon jól áll...

ugyanez férfiaknál, akinek jól áll a hosszú az jól néz ki vele...vice versa...

2011. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!