Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Írnátok olyan pattanásra való...

Írnátok olyan pattanásra való krémet, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Már 8 éve pattanásos az arcom és kipróbáltam az összes gyógyszertári krémet meg az összes rossmannos krémet de nem használt. Orvosnál is voltam vele. Szóval kíváncsi vagyok kinek mi vált be.
2019. nov. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Csak bőrgyógyásznál voltàl vagy endokrinológián és gasztrón is? Fogaid rendben vannak?
2019. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy ezen csak az idő segíthet
2019. nov. 17. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenőcs.
2019. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el masik borgyogyaszhoz, esetleg hormon vizsgálatot is csinaltathatnal.

Nekem a zindaclin gel es a skinoren valt be. Valamint en szedtem egy eros gyógyszert acnera medinac volt a neve.

2019. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sudocrem valt be.
2019. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menj el normális orvoshoz!
2019. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Iszonyatosan pattanásos voltam évekig, mindenféle krémekkel kísérletezett állandóan a bőrgyógyász, aztán elmentem maszek bőrgyógyászhoz, és felírta a sotret lágy kapszulát, fél évig kellett szednem, de nagyon szépen helyre rakta a bőrömet, azóta sincs vele gondom, egy-két pattanás jön néha elő.
2019. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!