Hennával aludni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kipróbáltam a hennás hajfestést. Tudom hogy az első festés zsákbamacska lehet a szín miatt és hogy mennyire tapad meg a hajon. Elsőre szerintem kevés ideig volt fent mintha nem tapadt volna meg teljesen. Sok helyen olvastam hogy lehet hennával aludni a fejünkön. Valakinek bevált?

2019. nov. 17. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernél hennásan aludni. Simàn össze kenheted magad . Ha ràkerül a bőrőd, arcodra akkor nem fog lejönni onnan egy darabig.
2019. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen szoktam hennával aludni. Annyi hogy tekerd körbe a hajad folpakkal. Az alufóliát annyira nem ajánlom

Minnél kevésbé oxidálódik a henna annál intenzívebb szint lehet vele elérni (én amúgy a Lush hennáit taudom ajánlani. Nelem az vált be a leginkább)


Én még egy régi megunt vastag sapkát is felszoktam a fejemre venni ilyenkor. Mert az felszívja ha esetleg egy kis henna kiszivárogna.

Még annyi hogy ilyenkor teríts a fejed alá egy törölközőt hogy az ágy ne legyen olyan.


Igazából a hennával való festés nagyban függ a hajad eredeti színétől. Ha közèpbarna vagy sötétszőke a hajad akkor már nem fogja olyan intenzíven befogni mint egy világosabb hajú emberét.

2019. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minél több ideig hagyod a hajadon, annál sötétebb lesz a színe. Én csak 2 óráig szoktam rajta hagyni +cassiát adok hozzá, így a barna hajamból szép rezesvöröset csinál. Nem tudom neked milyen szín a célod.
2019. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!