Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fáj gyors megoldás?...

Nagyon fáj gyors megoldás? Pls nagyon szúr Nembírok aludni tőle!

Figyelt kérdés
Péniszemnél leborotváltam a szőrt nagyon fáj,szúr nem bírok tőle aludni.Testvérem ajánlotta hogy testápolóval vastagon kenjem be és nyissam szét a lábam.Igy is lett nem sokat segitde jobb mint ha szúrna.Mit csináljak vagy mivel kenjem hogy ne szúrjon amugy meg nem is értem ha leborotválom normálisan nincs rajta szőr mégis szúr,mit csináljak,mivel kenjem hogy minél elöbb elmúljon?

2018. ápr. 1. 03:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Neogranormon.Valszeg megvagdaltad pár helyen magad.
2018. ápr. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mi a jó büdös francért borotváltad le teljesen, ha nem tudod normálisan levágatni? Elkezdted fogadjunk ősember módjára nekiállni...
2018. ápr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült!Vastagon Testápolóval bekentem és folyamatosan kenegettem.aztán elaludtam reggelre mar megjavult a dolog.
2018. ápr. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!