Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legmegfelelőbb vörös hajfest...

A legmegfelelőbb vörös hajfestéket keresem, melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve festem rézvörösre a hajam, (alap hajszínem sötét barna)

Ilyesmi volt az átlag színe ha épp nem variáltam: [link]

[link]

[link]

viszont elég változatosan, most valami ilyesmit szeretnék elérni:

[link]

Itt van annak a sok festéknek a listája, amit kipróbáltam:

1. L'Oreal paris 74 mango 2. henna, de csak valami előre kikevert, abban a hitben, hogy henna. 3.egyszer behajszínezőztem Schwarzkopf live erősen pirosas vörös élénk hajfestékével

4. Garnier olia rézvörös hajfestékével,

5. tiszta por henna


6. Nemrég elkezdtem unni a színét valamint a henna nem fogta be jól a lenövéseket, ezért átfestettem élénk, pirosas vörösre, ami nagy hiba volt, Syoss hajfestékkel, csak hogy a szinte piros helyett sötét, lilás vörös lett a hajam:

[link]

7. L'Oreal casting creme gloss karamellás árnyalatú, világosbarnának is elmenő világos vöröses árnyalattal, amire ennyire kitudtam javítani:

[link]


Most seszíne van, se sötét vörös, se világos és fakó.

Átlagos fényben ilyen:

[link]


Mit tehetnék érte? Ha áttérek szilikonmentes samponra, az jót tenne neki? Mit vegyek figyelembe festék választáskor? És mikor merjem átfestenj újra, ha október közepén festettem? Milyen hajfestéket ajánlotok?



2019. nov. 18. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Jól megszívtad a sötéttel. Palettét próbáltál már? Igaz nem túl tartós és pár nap alatt elvész a ragyogás, de sokan szokták azt. Viszont inkább ajánlok Alfaparf-ot. Ezt a márkát lehet kapni fodrászkellékesnél. Nagyon jó termékei vannak a festékek js elég tartósak és nem mindig kell szőkíteni, hogy befogja a hajat:) De h kísérletezel az árnyalatokkal, akkor hajszínező balzsamot érdemes kipróbálni:) Yunsey Color mask vagy Brelil cc color cream. Ezek és az Alfaparf is kapható fodrászkellékesnél, már ha az adott bolt forgalmazza a márkát... Ha nem, akkor netről érdemes rendelni. Én azt mondom kezdésnek, hogy eltüntesd ezt a sötét próbáld meg a DM-ben kapható Color B4-et, ami úgy 3500 ft. Hajfesték eltávolító, nekem a feketére festett barna hajamat újra barnává varázsolta egy alkalom után, csak fontos pontosan betartani a használati utasítást. Sokáig kell vízzel hajból kimosni. És ezután érdemes festeni vagy színezni, hogy tutira befogja a hajad és ne kelljen szőkíteni:) Remélem tudtam segíteni kíváncsi vagyok hogy döntesz:) Sok sikert:)
2019. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!