Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendes frizura lenne a legjobb...

Rendes frizura lenne a legjobb? És a színe?

Figyelt kérdés

Kicsit kerekebb, de még oválisnak mondható arcom van, elég magas homlokkal amit nem igazán szeretek mutogatni, szóval az nem opció, hogy csak hátranyalom. A szemem viszonylag nagy, a vonásaim többé kevésbé harmonikusak. A hajam most hátközépig ér, de növesztem, szóval vágatni nem szeretném.

A másik, hogy szeretném kicsit felfrissíteni a színét. Most barna egy elég határozott vörös beütéssel ami napfénynél elég szembetűnő(az eredetim lett most ilyen, nem tudom, hogy jött neki az ötlet).

kb ilyen [link]


A szemem mogyorószínű, néha sárgás, a bőröm gyakorlatilag hulla fehér és hideg tónusú. Elég sok hajszínt kipróbáltam már(főleg extrémeket), de azokat most hanyagolnom kell, vagy csak minimális mennyiségben hordhatom. Fekete sajnos szintén kilőve, mert attól viszont túl keménnyé válik az amúgy is elég karakteres arcom. :/

Ombrén gondolkodtam, de egyéb alternatíva is jöhet bőven.


Tudom, hogy sok a kitétel, de sajnos most csak ilyen keretek között mozoghatok. :/


Előre is köszönöm aki segít :)



2016. máj. 5. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:

és elírtam a fő kérdést...

Szóval nem "rendes" hanem "Milyen?" :)

2016. máj. 5. 18:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy a világosabb haj lenne előnyösebb. Sötétszőke például.
2016. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pont a telibe szőke nem volt úgy a fejemben mert a szőkével anno elég fura volt az összkép(bár az világos volt)de elgondolkodtató, köszönöm :)
2016. máj. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!