Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre melyik clean...

Pattanásos bőrre melyik clean & clear termék a legjobb? Van belőle olyan amihez nem kell még 3 féle tonik meg egyébb cucc hogy jól hasson?

Figyelt kérdés
A termékkel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.
2008. nov. 17. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én majdnem az összes clean & clear terméket használom/használtam. sztem mindegyik jó féle! és én nem szoktam sokkal használni, hanem magába is! pl: van mikrogyöngyös, ecsetelő, tonik (többféle van), fertőtlenítő fedőrúzs ... ezeket használom/használtam. (egyépként mindet az avontól rendeltem.) és még tudok ajánlani neked egy jót, de az nem clean & clear hanem Neutrogéna a termék márkája! (rossmannba vettem de ez drágább) rem. tudtam segíteni!

Bea_angel

2008. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ. Nekem például sajnos egyik clean&clear termék sem jött be. A pattanásaim még csak nem is halványodtak, ugyanolyanok maradtak, mintha nem kezeltem volna semmivel (sőt, valahol még több is jött ki). Most vichy termékeket használok, ezek sem szűntetik meg véglegesen, de sokat enyhítenek.
2008. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!