Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már az ipl...

Valaki próbálta már az ipl szőrtelenítő készüléket?

Figyelt kérdés

Sajnos a borotvát egyre kevésbé bírja a bőröm, és régebben volt epilatorom amit szerettem, de nővérem magával vitte. Mindegy, szóval nézegettem ipl szőrtelenítőket, de nem tudom milyenek, használ e, tényleg egy idő után ritkul a szőr, vagy hogyan is működik ez..

Fájdalmas e, olyasmi mint az epilator?

Illetve felmerult bennem a kérdés, hogy vajon miért árulják olyan sokan Marketplace-n például..

Szóval valakinek van személyes tapasztalata?



2019. nov. 20. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is Lumea-m van,kb.3 éve vettem egy Black Friday-kor 50.000 Ft-ért.Áldom az eszem érte!

Nem is tudom már,mitől szenvedtem jobban,a dzsungeltől,ami a lábamon volt,vagy attól az iszonyú szenvedéstől,ahogy nőtt ki a szőr.Szó szerint fájt,mintha ezer késsel szurkáltak volna.Egyik sincs már az első alkalom után sem!

2020. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én is megvettem, nekem is már egészen alakul, a vádlimon már nincs szőr 2 használat után :)
2020. jan. 14. 20:05
 13/15 anonim válasza:
8-as és 10-es vagyok. Nem tufom ki pontozott le és miért, de ez legyen a legnagyobb boldogsága az életben. :D
2020. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
*tudom
2020. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt biztosan nem mernék használtan venni, mert ugye a legtöbbnek van egy bizonyos számú villantás maximuma, amiről vételkor fogalma sincs a vevőnek(de lehet az eladónak sem). A lányom barátnője például úgy vett, hogy összedobták rá többen a pénzt és felváltva használták, mert ugye viszonylag ritkán kell, na de így már sokkal többet elvillantanak pár év alatt és ki tudja, a vevőnek mennyire lesz utána hatásos és mennyi ideig.
2020. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!