Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekemen van egy anyajegy...

A fenekemen van egy anyajegy szerűség ami engem nagyon zavar. El tüntetni véglegesen elvileg nem lehet de akkor mit csináljak hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés

Voltam bőrgyógyászaton már és azt mondták nem lehet vele csinálni semmit. Egy fiatal doki volt és szerintem nem is nagyon tudta o sem hogy mi ez pontosan és még az is lehet hogy zavarba jött xd gondolm nem megy minden nap be valaki h a fenekén van valamixd a lényeg hogy nagyon zavar és minden kepp szeretném valamivel el tüntetni már arra is gondoltam hogy egyszer tetovaltatok oda valamit de oda mégis mit!?!? Hallottam olyan alapozorol ami nagyon jól fed de gondolom ahogy a nadrag hozzá ér le kopna. Szexuális téren zavar a legjobban 😢 nem tudom magam elengedni e miatt..

Van valakinek valami ötlete? (Egyebként nem egy kis pontról van szó kb hanem azért kicsit nagyobbrol) 18/L



2019. nov. 21. 20:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen sima a felület és valahogy úgy néz ki hogy van egy halványabb barna folt amiben vannak kissebb barna részek/pöttyök
2019. nov. 21. 20:54
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként inkább hasonlít egy tejeskave foltra mint anyajegyre 😅 dehat az orvos tudja 💁
2019. nov. 21. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez az egy tested, esetedben segged vanxd szoval?

Szoval egesz eletedben inkabb nem engedned el magad, feszult lennel szexualis teren? Vagy nehezen elfogadod es ennyi?!

Mert ketlem hogy te vagy az egyetlen.. masnak is van az arcan, ...

2019. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok mit csinálni egyszerűen nagyon zavar. Csomó nő normálisan el megy strandra is vagy bármi de én még olyankor is azzal foglalkozok h nem e látni mert el csúszott esetleg a bikini vagy mit tudom én ...
2019. nov. 21. 21:10
 5/10 A kérdező kommentje:
De lehet hogy valahol el tudják tüntetni fogalmam sincs nagyon örülnék neki. Ha nem lenne ott sokkal nagyobb lenne az önbizalmam is néhány téren
2019. nov. 21. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy borsószem nagyságú sötétbarba , kerek anyajegyem van a fenekemen . És akkor mi van ? 😄 a pasijaim eddig nem panaszkodtak. Sőt Senkit nem zavart , pedig mindenki észre vette már aki látott ruha nélkül.

Szerintem amugy tök felesleges parázzál rajta ,mert én tuti nem vágatnám ki még az kellene hogy elrákosodjon vagy valami azért mert hozzá piszkáltattam.kevés az esélye de akkor is.

Fogadd el magad , szex közben is engedd el magad , ne görcsölj ilyen semmiségen.

2019. nov. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne idegeld magad rajta,neked ez a sexepiled,egyedi vagy
2019. nov. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mecsoda?? szóval nem is türemkedik ki, akkor minek mutattad meg az orvosnak csak nem exhibicionista vagy? am meg senkit nem fog ez zavarni ahogy írta előttem ez szexepil, nekem a lukam mellé nőtt egy kitüremkedő ami néha zavar törlésnél mégse vetetem le, na azt kínos lenne mutogatni de ha kell akkor muszáj lesz
2019. nov. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért mutattam meg mert zavar és kíváncsi voltam Mit mond rá el lehet a tüntetni 💁
2019. nov. 22. 08:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a te szépségflastromod!
2019. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!