Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek volt már több anyajegy...

Akinek volt már több anyajegy eltávolítása; mennyit, és miért vetetett le? Probléma volt vele, vagy esztétikái okból, stb?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt több is. Inkább probléma (rossz helyen volt, könnyen sérült).



Nem nagy történet, nekem nem látható helyen volt, így nem plasztikázták külön, de tudok olyat, akinek nagyon szépen megcsinálták az egészen nagy anyajegy levételét.

2019. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az arcomon volt kettő nagy bibircsók.

Leoperáltattam, észre se lehet venni a helyét.

2019. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2őt vettek le, az egyik esztétikai okból, a másik rák kialakulására hajlamos volt szóval egészségügyi oka volt

Még szeretnék levetetni párat, mert lógnak és a nyakamon pl belekapok a fésűvel, a hátamon vakarózás közben stb

2019. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elsősorban esztétikai okokból vetettem le 5-öt. Ebből egy nem is igazi anyajegy volt, csak valami bőrkinövés. Nagyon zavartak és csúnyának tartottam (hiába mondta mindenki, hogy nem nagy dolog néhány anyajegy). Az egyik anyajegyre az orvos is azt mondta, hogy érdemes levetetni, a többit esztétikai okokból szedettem le.
2019. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!