Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ még valaki Barbon...

Használ még valaki Barbon borotvahabot, borotvakrémet? (Fiatalként)

Figyelt kérdés
Nem is olyan régen találtam rá, régebben is gondolkodtam rajta, hogy veszek. Egyrészt mert magyar termék, másrészt meg sokan dicsérik... egyébként 20 éves vagyok. Szereti még valaki, használjátok? Mennyit számít, hogy magyar gyártású ez a termék?

2019. nov. 22. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában 6-8 féle borotva szappan és krém van egyszerre otthon, a leg különfélébb fajtákból. A Barbon az örök kedvencek egyike, amiből mindig van egy tubussal. Könnyen lehet belőle jó habot készíteni, kellemes érzés vele borotválkozni, retró illata van, ami nagyon tetszik. (ez egyéni ízlés, nem mérvadó) Úgy vélem, felveszi a versenyt ismertebb és drágább krémekkel is. Az, hogy hazai termék, csak részben befolyásol. A szintén hazai Figaro annyira nem jön be (bár az is teljesen korrekt) a Derby meg számomra teljesen jellegtelen. Mindennek semmi köze az aktuálpolitikához. (jelenleg magyar német, angol, török, olasz és marokkói termékeim vannak, és az arcszeszeket nem is számoltam :) )
2019. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!