Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, kopaszodó férfiaknak...

Péhá kérdése:

Lányok, kopaszodó férfiaknak mit javasoltok?

Figyelt kérdés
27 évesen már évek óta egyre ritkább a hajam, de még nincs szó arról, hogy pár szálat fésülgetek, hogy elfedjem a kopaszodást, de azért látszik. Ebben az esetben női szemmel mi a jobb, ha levágja a férfi nagyon rövidre és megtanul együttélni vele vagy ha a még meglévő hajjal próbálkozik?

2019. nov. 22. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha levágja. A próbálkozás öreg tatás szokás.
2019. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha letolod nullással, az elég férfias. És ne aggódj, a ritkuló haj bőséges tesztoszteront jelent. Hordj borostát, vagy rövid szakállt.
2019. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le teljesen simára. Nekem az jön be a legjobban 😊 25/N
2019. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szegény meg akarja menteni a haját, ti pedig levágatnátok vel, Próbáld meg ricinus olajjal dörzsölni a fejbőrödet, elméletben serkenti a hajhagyma működést és a már alvó hajhagymákat is életre kelti, nem azt mondom hogy pocahontas leszel de patikában kapható és semmit sem veszítesz vele
2019. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem azok már inkább halott hajhagymák neki. :D


Én dettó ilyen cipőben vagyok, mint Te, kérdező. Én géppel tolom le 1mm-re heti 1x.

2019. dec. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!