Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Linettwisheel kérdése:

Mit csináljak a hajammal, hogy vasalás után 1-2 óta után ne úgy nézzek ki mint egy oroszlán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem eléggé hullámos (picit göndör) hajam van (de csak hátul, elől az első 3 tincs kb. egyenes) és minden hajmosás után körkefével és hajszárítóval egyenesre kifésülöm a hajamat (de egy kicsit úgy áll, mint egy oroszlán sörénye) majd reggelente suli előtt csak átvasalom hogy ne legyen olyan “szanaszét”. Ezzel még nincs is gond, de 1-2 óra után megint olyan (nemis oroszlános, hanem sokkal inkább csak nemis tudom hogy írjam le) ilyen “pufi” lesz a hajam ha értitek. Visszagöndörödni csak akkor szokott ha kb. fél órát állok a szakadó esőben.

Egyébként szoktam keratinos hővédőt (és göndörödés elleni) sprayt fújni a hajamra, szóva nem is hiszem azt hogy ezzel lenne a baj, mert nem egy noname, rossz minőségű dolog. (csak úgy mellékesen, direkt vettem egy kicsit drágabbat, ugyanis ez az egyetlen olyan spray azok közül amiket kipróbáltam, amitől puhább lesz a hajam és ténylegesen védi a hőtől):


[link]


Szóval nem tudom mi tévő legyek, vagy mit kéne máshogy csinálnom:(



2019. nov. 23. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fecske Fanni válasza:
Ha találtál megoldást leirod kérlek? Ez az egész engem is érdekelne :(
2019. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha találok valamif akkor ide mindenképp leírom😊
2019. nov. 24. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
keratinos egyenesítés, több hónapig tart, vasalni nem is kell csak fésűvel melegebb levegővel szárítani és nagyon szép lesz
2019. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hallotam már énis róla de nem tudom hogy melyik az a fodrász akinél érdemes ezt megcsináltatni☺️ Az árakról esetleg tudsz valamit kb.?
2019. nov. 25. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szakadó eső, ilyen nyirkos reggeleken magas a páratartalom, ami hamar visszagöndörít. El kell azt a hajat rendesen zárni valami sapka, kendő, kapucni alá. Páramentesített helyiségben nem szabadna pufivá válnia. Kérdés, a suliban hány %. Az is lehet, elektromosan kicsit feltöltődik, ahogy súrlódnak a ruhák. Akinek kevés haja van, az ennek inkább örülni szokott.
2019. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Találtam a DM-ben egy “hajfixáló hajlakkot”, ami (igazából csak 3x használtam még) de nekem bevállt! Egyik reggel viszonylag jobban esett az eső és gondoltam letesztelem és befújtam vele a hajamat és sétáltam vagy 3-4 percet esernyő nélkül és a hajamnak SEMMI baja nem lett. Szóval nem lett olyan “oroszlános”, nem göndörödött vissza, tehát ezt tudom ajánlani, mert másnap is használtam és bevált:)


Szóval belinkelem nektek ide: [link]

2019. dec. 1. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Elso válaszoló vagyok, nagyon szepen koszonom, remelem nekem is beválik majd. 😊🖤

Nagyon idegesít mikor "oroszlanos" lesz a hajam 😃

2019. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem is pont ilyen a hajam!

Ne vasald bármennyire is csúnya szerinted mert a vasalótol még rosszabb lesz és még roncsolja is a hajat!

Keratinos hajspray

Hajvégre: argan olaj

Én még szoktam tenni Elseve dream long krémet a hajamra és attól nagyon puha lesz!

2020. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!