Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Remington hajvasalót...

Jszeniko kérdése:

Melyik Remington hajvasalót érdemes választanom?

Figyelt kérdés

Legfőképpen tapasztalatok alapján várok véleményeket. A hajamat vasalni és göndöríteni is szeretném egyaránt. Melyik tipus erre szerintetek a legalkalmasabb? Olvastam, hogy a Keratin Protect/Therapy illetve a Shine Therapy tipust, melyek nagyon jók állítólag. Ezekkel is ugyanúgy lehet szép fürtöket varázsolni, vagy érdemesebb mást választani?

Köszönöm a válaszokat előre is.:)



2019. jún. 16. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Keratin Therapy van meg és imádom. Gyönyörű, fényes hajat csinál és szerintem tényleg védi a hajat. Én legtöbbször vasalok, de göndörítést is próbáltam már vele, nekem az is szépen sikerült. A másikat még nem próbáltam.
2019. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden hajvasalóval lehet göndöríteni is...
2019. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm:)

#2 Tudom, azert kerdeztem megis, melyik erre a legalkalmasabb:) Mert hallottam olyat, hogy aminek nincs pereme es lekerekitett, azzal jobban lehet, de lehet ez egy hulyeseg 😂

2019. jún. 16. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyiket se. Tanuld meg kiszárítani hajszárítóval.


Naponta nedvesítem a hajam hosszát és szárítom egyenesre az elaludt hajamat.

Ami nem olyan rövid, mint az átlag.

Combközépig ér. Teljesen egészséges.


Szebb göndör hajat lehet szárítani, vannak eszközök mik nem roncsolják a hajszerkezetet.


+ itt egy másik emberke, aki a haját tönkre tette s fodrászként írtam pár dolgot, olvasd el:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2019. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!