Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől gondörödött be a hajam?

Mitől gondörödött be a hajam?

Figyelt kérdés
Eddig szög egyenes volt a hajam. Most kb fél éve az alja nagyon göndör, elől hullámos. Mitől lehet ez? Még serdülő korban vagyok lehet azért? Lesz még valaha egyenes a hajam? (Vasalni nem szeretném mert már így is tönkre tettem)

2019. nov. 24. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Genetika. Egyébként nekem is van egy enyhe hullám a hajamban. :)
2019. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A kérdésedre a választ nem tudom.


De! Nem kell szomorúnak lenni, hogy nem egyenes a hajad, mert nagyon sok lány a gödör fiúkat preferálja. És ilyeneket nem egyszerű találni, szóval ha így marad, akkor te egy különleges hajjal megáldott fiú leszel.


Jah, és még egy tipp. A lányok a szemet, mosolyt, hajat nézik először. Ha így most furán néz ki akkor is próbálj meg kezdeni valamit vele, mert ha nagyon rossz, akkor azzal nem vagyunk előrébb, de hátrébb igen.

Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy nullással told le, mert az úgy lehet, hogy csak rosszabb lesz. Inkább hajzselé vagy wax. Mindent megold ez a 2 csodaszer. Meg a hajlakk. De attól lehet, hogy egybeáll a hajad (mint nekem) úgyhogy azt nem javaslom.

2019. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!