Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemoldoktetovalas utan?

Szemoldoktetovalas utan?

Figyelt kérdés
Szoval, en januarban fogok hazautazni Magyarorszagra, ahol egy kedves regi ismerosom keszit nekem softpowder/puderes szemoldokot (ki hogy nevezi), de en akkor csak egy hetet fogok Magyarorszagon maradni es utazok vissza Angliaba. Tetovalas utan 5 het mulva ujbol fogok menni (az mar februar lesz) akkorra tervezzuk a korrekciot. Olvastam a neten, hogy tetovalas utan par nappal pork keletkezik, ami le fog esni, olyankor pedig atmenetileg "eltunik" a tetovalt szemoldok. Na mar most, nekem a sajat hajam szoke, igy a szemoldokom is, plusz meg keves is van. Viszont a hajam sotetbarnara van festve, ehhez szoktam magamnak befesteni a szemoldokomet es ha az mar kopik, akkor porral javitom. Tudom, hogy sminktetovalas utan nem ajanlott a szemoldokfestes, ez ertheto es be is fogom tartani! Kerdesem viszont: ha a pork leesik es a szemoldokom elhalvanyul, akkor gyogyult allapotban, a korrekcioig szabad porral kifestenem/kipotolnom az megkopott reszt? A portol nem lesz baja?3😊

#tetoválás #sminketovalas
2019. nov. 28. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miutàn teljesen lejön a pörk és teljesen begyógyult, azutàn tehetsz rá port.

Arra figyelj majd, hogy a pörköt ne tépkedd le! Hanam hagyd hogy magàtól jöjjön le!

2019. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :)
2019. nov. 29. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!