Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljátok a testeteket?

Hogyan ápoljátok a testeteket?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn használtok testápolót, ilyesmi... :)
2010. júl. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ritkán jutok el odáig,hogy leradírozzam az egész testemet.Egyébként naponta bekenem magam dermax száraz bőrre való testápolóval,mert ekcémás vagyok.Ez bevált és eltűntek a foltok,de még szraz bőröm.

15/L

2010. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Garnier Vízmegkötő testápolóval kenem be magam minden nap(az egész testemet). Szerintem ez nagyon jó: rá van írva hogy 24 órás hidratáló testápolótej. Ez valóban így van. Ha reggel bekenem magam, akkor este még érzem magamon a testápolót (nem ragacsocs hanem ilyen...érzem na..:D)

De amikor felkened akkor kicsit rádragadnak a dolgok. Kivéve ha nagyon vékonyan kened. Akkor secc-perc alatt nyoma sincs:)

2010. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamillás tusfürdővel fürdök(többitől mindig viszketett a bőröm), testápolót meg nem használok. :D Kézkrémet szoktam.
2010. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ritkán testápolózok. Olyankor megfürdök és a még enyhén nedves bőrömre kenem a Baba száraz bőrre való testápolóját. Így több vizet tud a bőrbe zárni. Ha így csinálom, még nagyon sokáig selymes marad a bőrök, pedig amúgy hajlamos kiszáradni.

20L

2010. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!