Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor jobb fürdeni, este vagy...

Mikor jobb fürdeni, este vagy reggel?

Figyelt kérdés
Melyiknek mi az előnye?

2019. dec. 2. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Èn reggel is és este is fürdök.

Szerintem undorító piszkosan befeküdni a tiszta ágyba. Csak tisztàn, jó illatuan tudok aludni. Ez akkora is érvényes, amikor pl buliba vagyok és cseppett illuminàlt àllapotban vagyok. Akkor is fürdök.

Reggel meg meg jól esik,mert felèbreszt és friss jó illatú leszek.

2019. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Reggel...Este....zuhanyzom. :)
2019. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én este és reggel is le szoktam zuhanyozni. Az esti mondjuk sokkal hosszabb, a reggelit lezavarom 5 perc alatt.
2019. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig este fürdök, koszosan nem fekszem le aludni. Reggel csak akkor szoktam, ha nagyon leizzadok éjszaka, például nyáron vagy ha hőemelkedésem/lázam van. Azt, hogy minden nap kétszer fürödjek, feleslegesnek tartom.
2019. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Én csak reggel fürdök. Nem leszek koszos, így felesleges este, söt valamikor csak 2 naponta fürdök. Àttörlöm magam tonikkal 2 perc alatt, az lehozza az összes koszt.
2019. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Reggel csak nyáron es tavasszal zuhanyzok.

De este mindenféleképpen megszoktam

2019. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Én órákig éberen hánykolódok, ha este zuhanyzok. Nekem marad a reggeli fürdés
2019. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem este. Kicsit visszatetsző, hogy valaki izzadtan, büdi alsótesttel fekszik le. Reggel inkább frissítő rövid zuhany, inkább nyáron, vagy ha valami miatt megizzadt az éjjel.
2019. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Reggel és este is.
2019. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Reggel felfrissül tőle az ember. Eleve jó érzés, hogy tisztán megy az ember emberek közé.

Este szintén jó érzés így feküdni le, felpezsdül az ember bőre, jó érzés így menni ágyba.

Az estinek pár előnye van a reggelivel szemben: reggel sietni kell, az idő be van osztva. Este nem hogy nem kell sietni, de kényelmesen, ráérősen lehet pancsizni egy nagyot. Ha ahhoz van kedvem, fejest ugrok a kádba egymás után többször is, vagy pedig a búvárkodást gyakorlom benne. Reggel kis zuhi, ilyenekre nincs idő.

2019. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!