Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált módszer esetleg hajbalz...

MissEn kérdése:

Bevált módszer esetleg hajbalzsam, hajpakolás töredezett hajra?

Figyelt kérdés

Most volt pár hete levagatva elég sok a hajamból de már elől kezdett töredezni és nem akarom ismét vágatni.

A ricinus olajat tanácsolták éjszakára..lehet hatása?



2019. dec. 3. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Vágás. Hajvégápoló olaj.
2019. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vigyázz a ricinus olajjal, NE használd napi rendszerességgel, mert ki is hullhat tőle a hajad.

Nekem most sokkal egészségesebb, esztétikusabb kinézetű és sokkal puhább a hajam, mint amikor még nem volt szőkítve, mert akkor még semmitérő vackokat használtam, semmit nem tudtam a hajápolásról, mert a családtagjaimnak akkor is kifogástalan a haja, ha a legolcsóbb lakossági samponnal mossák, hővel szárítják.

Az én hajam is nagyon száraz (lenne), nem mellesleg hullámos.

Syoss Ceramide samponnal mosom, utána pedig Aussie Repair Miracle balzsamot használok, utána pedig hagyom, hogy magától száradjon meg. Már 3 éve így csinálom, sokkal egészségesebb és fényesebb a hajam. Nem szoktam vasalni/beszárítani, csak havonta egyszer, amikor a fodrász befesti a tövét.

2019. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A ricinus olajat hetente 2x használom de olyan is van hogy egyáltalán . Soha nem volt festve a hajam és ezelőtt nekem is nagyon hosszú és egészséges hajam volt de az utóbbi 2 évbe nem tudom vissza növeszteni mert törik fel és kell is levágassam.
2019. dec. 4. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!