Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a hajam?...

Hogyan növesszem meg a hajam? Tippek?

Figyelt kérdés
Egy fél év alatt szeretném megnöveszteni a hajam, amilyen hosszúra csak lehet. Most vállig ér és havonta 1 centit nő kb. Kérlek írjatok olyan tippeket, praktikákat, amik nektek beváltak. Esetleg sampon, balzsam, akármi, ami bevált nektek. Mindenféle kence, pakolás, tipp érdekel!! Esetleg linkelnétek olyan oldalakat, amiken hajnövesztésről írnak? Előre is köszönöm mindenkinek, aki ír!!

2019. szept. 15. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges vitamindús étkezés. Fontos a hajnak a jó táptalaj.
2019. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépségvitaminoknak nézz utána; a haj növekedését nem igazán a külső pakolások/egyebek segítik elő, azok csak a már meglévő hajat ápolják...
2019. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dm-es hajtabletta, ricinus olajos pakolás, pantene termékek, fejmaszázs, sörélesztőpely

Ha van kérdésed esetleg bővebben valamelyikről nyugodtan irj privibe :)

2019. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jo hogy felraktad ezt a kerdest:D en is novesztenem es eszembe jutott hogy anno egy ismerosom ismerose ajanlotta azt hogy mindennap enni kell salatat olivaolajjal... Hat en egyszer ettem, de en nem folytattam mert nagyon rossz ize volt :(
2019. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a ricinus olajat ajánlom.


Én a hajhullás miatt kezdtem el használni, és lekopogom, de az első használat után kevesebb hajam hullott ki. Mivel csak most kezdtem el használni, hajnövesztő tapasztalatom még nincs vele, de nagyon sok felé hallottam, hogy nagyon jó hajnövesztő, gyorsabban nől tőle a hajad, ha szempilla szeretnél dúsítani, növeszteni, arra is jó. Oldalt most nem linkelek,de írd be a Google-t, hogy ricinus olaj hajnövesztő, és sok cikket, tanácsot olvashatsz róla.

Én hetente 1x használom, 4 kávés kanál felmelegített ricinus olajat összekeverek 1-2 tojás sárgájával, majd száraz hajra kenem, főleg a fejbőrbe. Le zacskózom a fejem, majd egy törölköző betekerem, és legalább 3-4 órát rajta hagyom. Ezután a szokásos módon hajat mosok. Lehet, hogy 2x-3x is szükséges a samponozás, mert a ricinus olajat nehéz ki mosni. 🙂

2019. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+1 az egészséges és vitamindús táplálkozás mellé. Plusz nekem nagyon bevállt a biotin rágótablettaként és bio kókuszolaj pakolás. Teljesen tönkrement a hajam a sok szőkítéstől. Ezek segítettek rendbehozni.
2019. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!