Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani jó és bevált...

Tudtok ajánlani jó és bevált szemkörnyékápolót?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok igazából nincsenek még nagy és mély ráncaim azonban a munka és tanulás mellett keveset alszom. Eddig nem figyeltem oda hogy ápoljam a bőröm de olvastam hogy efölött már el kell kezdeni és meg is ijedtem mert már a szemem körül megjelentek apró nem mély ráncok amik eddig nem voltak plussz eléggé karikás is bármit is teszek vele. Tudok ajánlani jó és hatásos szemkörnyékápolót? Nem szeretném hogy romoljon a helyzet de mivel sosem használtam még fogalmam sincs mi az ami jó de azért nem horribilis árú, plussz nem mondjuk a 40-50éves korosztálynak ajánlott. Ha esetleg más ötlet van azt is szívesen fogadom. Eddig nagyon keveset ittam vizet most arra is kezdek odafigyelni. Olvastam hogy ilyen vitaminos, hiarunos szérumok is hasznosak lehetnek. Tapasztalat ebben valakinek??

Előre is köszönöm! :)


2019. dec. 6. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!