Első intimgyanta?

Figyelt kérdés
Lányok, nektek milyen volt az első intimgyantátok? Mennyire fájt? Tényleg csak havonta kell járni? És nem voltatok szégyenlősek? Tudom hogy nem ez lenne az első hogy olyat lát, és idővel én is megszoknám de először nem éreztétek magatok kellemetlenül?

2019. dec. 8. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
De nagyon kellemetlen volt es brutalisan fajt is, de ez csak az elso alkalommal, ha nem hagyon hogy visszaburjanozzon es kovetkezo alkalommal nem egy oserdovel mesz akkor egyre kevesbe fog fajni. Szerintem kb 2-3 hetente erdemes menni
2019. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. az első tényleg fájdalmas, de nagyon nem mindegy, hogy ki gyantáz. Össze se lehet hasonlítani az igazi kozmetikusokat azokkal, akik nulla végzettséggel gyantáznak, vagy csak simán bénák hozzá.


2. Havonta egyenesen ajánlott eljárni, mert akkor nem erősödik vissza a szőr, kevésbé fáj, ritkul egy idő után.


3. Ő kb. 1000 puncit látott már előtted, semmi újat nem fogsz tudni neki mutatni :)

Kettesben leszel egy másik ugyanolyan nővel, semmi okod szégyellni magadat.


Minden kezdet nehéz, hajrá.

2019. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!